V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Štýlové

Usporiadať podľa:

Lavica Light Grey

Lavica Light Grey je štýlová lavica. Má klasický dizajn. Zároveň je však moderná. Vďaka neutrálnej farbe je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€173,00

Lavica Natural

Lavica Natural je štýlová lavica. Má klasický dizajn. Zároveň je však moderná. Vďaka univerzálnej farbe je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€159,00

Lavica Rose

Lavica Rose je štýlová lavica. Má klasický dizajn. Zároveň je však moderná vďaka zaujímavej poťahovej látke. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€189,00

Lavica Silver

Lavica Silver je štýlová lavica. Má klasický dizajn. Zároveň je však moderná. Vďaka neutrálnej farbe je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€159,00

Lavica White Bonami / Eco

Lavica White Bonami / Eco je štýlová lavica. Má klasický dizajn doplnený bielou ekokožou vďaka ktorej jednoznačne zaujme. Zároveň je však moderná. Vďaka svojej neutrálnej farbe je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€189,00

Lavica Yellow Bonami / Eco

Lavica Yellow Bonami / Eco je štýlová lavica. Má klasický no zároveň moderný dizajn doplnený veselou žltou ekokožou vďaka ktorej jednoznačne zaujme. Vďaka svojej neutrálnej farbe je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€189,00

Lavica Indian Tyrkys

Lavica Indian Tyrkys je štýlová lavica. Vďaka dizajnu pôsobí klasicky, ale vďaka zaujímavému vzoru poťahovej látky je lavica moderná. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene či spálne. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€189,00

Lavica Jeans III

Lavica Jeans II je štýlová lavica. Vďaka dizajnu pôsobí klasicky. Lavica je však zároveň moderná, vďaka poťahovej látke z kvalitnej rifľoviny. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€235,00

Lavica London

Lavica London je štýlová lavica. Má klasický dizajn. Zároveň je však moderná, vďaka zaujímavej poťahovej látke. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€173,00

Lavica Pansy

Lavica Pansy je štýlová lavica. Má klasický dizajn. Zároveň je však moderná vďaka poťahovej látke vo fialovej farbe. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€159,00

Lavica English

Lavica English je štýlová lavica. Lavica má klasický dizajn a zároveň pôsobí moderne. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€173,00

Lavica Basic Honey light

Lavica Basic Honey light je štýlová lavica. Vďaka dizajnu pôsobí klasicky, ale vďaka žltej farbe je lavica moderná. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene či spálne. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€159,00

V tejto kategórii nájdete kvalitné moderné dizajnové lavice vyrábané slovenským výrobcom s dlhoročnými skúsenosťami. Lavice sú vyhotovené z rôznych druhov dreva. Najčastejšie používané je bukové drevo, smrekové drevo či špeciálne vyrobená preglejka. Rovnako je k dispozícii veľké množstvo poťahových látok či čaluníckeho materiálu. K dispozícii je aj široký výber nožičiek.

Každá lavica je ORIGINÁL. Navrhované sú tímom šikovných dizajnérov, ktorí sa občas inšpirujú aj svetovými trendmi. Lavice sú taktiež skvelým doplnkom či už v spálni pri posteli či kozmetickom stolíku, sú vhodné taktiež do predsiene ako lavička k botníku alebo môžete poslúžiť aj ako originálny dizajnérsky kúsok, ktorý rozžiari Vašu izbu.