V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Štýlové

Usporiadať podľa:

Lavica Candygreen

Lavica Candygreen je štýlová lavica. Vďaka dizajnu pôsobí klasicky, ale vďaka zelenej farbe je lavica moderná. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene či spálne. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€159,00

Lavica FALNA

Lavica FALNA je moderná, a zároveň má klasický dizajn. Bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby.
€109,00

Lavica Laurel

Lavica Laurel je štýlová lavica. Je moderná, a zároveň má klasický dizajn. Bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€159,00

Lavica Tyrkys

Lavica Tyrkys je štýlová lavica. Má klasický dizajn. Zároveň je však moderná, vďaka tyrkysovej poťahovej látke. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€159,00

Lavica Valentine

Lavica Valentine je štýlová lavica. Má klasický dizajn. Zároveň je však moderná, vďaka ružovej poťahovej látke. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€159,00

Lavica Cleo

Štýlová lavica s mäkkým čalúneným sedákom a úložným priestorom. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€95,00

Lavica HEMY TYP 1

Dizajnová lavica HEMY TYP 1 čiernou zamatovou látkou. Praktický kúsok, ktorý upúta pozornosť v každej miestnosti.
€249,00

Lavica HEMY TYP 2

Dizajnová lavica HEMY TYP 2 čalúnená olivovo-zelenou zamatovou látkou. Praktický kúsok, ktorý upúta pozornosť v každej miestnosti.
€209,00

RAFAELLO lavica

Lavica 95 je súčasťou zostavy RAFAELLO. Praktická lavica v pevnom ráme, ktorá sa Vám skvelo hodí do spálne, predsiene, ale aj kuchyne. Je dostupná v elegantnom bielom prevedení.
€169,00

Lavica Athena

Elegantná zamatová lavica na zlatých nožičkách. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€100,00

NEVADA lavica LW

Lavica zo sektorového systému NEVADA. Lavica je dostupná v prevedení dub lefkas.
€148,00

Lavica škandinávska

Krásna, štýlová lavica s prešívaným sedákom na vysokých drevených nožičkách. Lavica je dostupná v 5 rozmeroch. Na výber sú rôzne poťahové látky a 3 odtiene dreva.
€85,00

V tejto kategórii nájdete kvalitné moderné dizajnové lavice vyrábané slovenským výrobcom s dlhoročnými skúsenosťami. Lavice sú vyhotovené z rôznych druhov dreva. Najčastejšie používané je bukové drevo, smrekové drevo či špeciálne vyrobená preglejka. Rovnako je k dispozícii veľké množstvo poťahových látok či čaluníckeho materiálu. K dispozícii je aj široký výber nožičiek.

Každá lavica je ORIGINÁL. Navrhované sú tímom šikovných dizajnérov, ktorí sa občas inšpirujú aj svetovými trendmi. Lavice sú taktiež skvelým doplnkom či už v spálni pri posteli či kozmetickom stolíku, sú vhodné taktiež do predsiene ako lavička k botníku alebo môžete poslúžiť aj ako originálny dizajnérsky kúsok, ktorý rozžiari Vašu izbu.