V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Lavice

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie lavice. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Lavica Jeans II

Lavica Jeans II je štýlová lavica. Vďaka dizajnu pôsobí klasicky. Lavica je však zároveň moderná, vďaka poťahovej látke z kvalitnej rifľoviny. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€203,00

Lavica Jeans III

Lavica Jeans II je štýlová lavica. Vďaka dizajnu pôsobí klasicky. Lavica je však zároveň moderná, vďaka poťahovej látke z kvalitnej rifľoviny. Bude praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€235,00

Lavica Lady Black

Lavica Lady Black je štýlová lavica. Má klasický dizajn. Zároveň je však moderná. Vďaka antracitovej farbe je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€173,00

Lavica Laurel

Lavica Laurel je štýlová lavica. Je moderná, a zároveň má klasický dizajn. Bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€159,00

Lavica Light Grey

Lavica Light Grey je štýlová lavica. Má klasický dizajn. Zároveň je však moderná. Vďaka neutrálnej farbe je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€173,00

Lavica Line Tyrkys

Lavica Line Tyrkys je štýlová lavica. Má moderný, nadčasový dizajn. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu. Lavica je jedinečným a kvalitným produktom SLOVENSKÉHO výrobcu.
€173,00

Lavica Line Honey

Lavica Line Honey je štýlová lavica. Má moderný, nadčasový dizajn. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€173,00

Lavica Line Sack

Lavica Line Sack je štýlová lavica. Má moderný, nadčasový dizajn. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€173,00

Lavica London

Lavica London je štýlová lavica. Má klasický dizajn. Zároveň je však moderná, vďaka zaujímavej poťahovej látke. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€173,00

Lavica Natural

Lavica Natural je štýlová lavica. Má klasický dizajn. Zároveň je však moderná. Vďaka univerzálnej farbe je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€159,00

Lavica Pansy

Lavica Pansy je štýlová lavica. Má klasický dizajn. Zároveň je však moderná vďaka poťahovej látke vo fialovej farbe. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€159,00

Lavica Rose

Lavica Rose je štýlová lavica. Má klasický dizajn. Zároveň je však moderná vďaka zaujímavej poťahovej látke. Lavica bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene, spálne či študentskej izby. Možnosť výberu nožičiek podľa vlastného výberu.
€189,00