V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Lavice

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie lavice. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Jedálenská rohová lavica BARCELONA

Rohová čalúnená lavica BARCELONA s úložným priestorom. Doplňte kuchynský priestor o túto modernú lavicu. Lavica je dostupná v troch veľkostiach. Čalúnenie si môžete vybrať z množstva dostupných látok a ekokoží.
€619,00

Jedálenská rohová lavica LONDON

Rohová čalúnená lavica LONDON s úložným priestorom. Doplňte kuchynský priestor o túto modernú lavicu. Lavica je dostupná v troch veľkostiach. Čalúnenie si môžete vybrať z množstva dostupných látok a ekokoží.
€559,00

Jedálenská rohová lavica PARIS

Rohová čalúnená lavica PARIS s úložným priestorom. Doplňte kuchynský priestor o túto kvalitnú lavicu. Čalúnenie si môžete vybrať z množstva dostupných látok a ekokoží. Dostupná je až v troch veľkostiach.
€559,00

Jedálenská rohová lavica PRAGA

Rohová čalúnená lavica PRAGA s úložným priestorom. Doplňte kuchynský priestor o túto kvalitnú lavicu. Čalúnenie si môžete vybrať z množstva dostupných látok a ekokoží.
€619,00

Lavica ROYAL 100

Moderná čalúnená lavica ROYAL, ktorá svojím prešívaním a vysokými nohami pôsobí luxusne. Čalúnenie si môžete vybrať z množstva dostupných látok.
€349,00

Rohová lavica ROYAL

Moderná čalúnená rohová lavica ROYAL, ktorá svojím prešívaním a vysokými nohami pôsobí luxusne. Čalúnenie si môžete vybrať z množstva dostupných látok.
€1049,00

Botník / lavička Gustavo TYP F

Botník alebo lavička Gustavo TYP F je praktická lavička do priedsiene, kde si viete sadnúť pri obúvaní. Lavička je súčasťou predsiene Gustavo.
€62,00

Botník / lavička Gustavo TYP F+P

Botník alebo lavička Gustavo TYP F+P je praktická lavička do priedsiene. Pre pohodlnejšie sedenie má lavička mäkký čalúnený sedák. Lavička je súčasťou predsiene Gustavo.
€87,00

GALIA skrinka so sedákom GAL P02

Skrinka so sedákom GALIA GAL P02 je súčasťou predsieňovej zostavy GALIA. Skrinka je vyrobená v provensálskom štýle. K bielej farbe nábytku sú kontrastne ladené čierne kovové úchytky. Štýlová skrinka ozvláštni miestnosť.
€129,00

Lavica škandinávska

Krásna, štýlová lavica s prešívaným sedákom na vysokých drevených nožičkách. Lavica je dostupná v 5 rozmeroch. Na výber sú rôzne poťahové látky a 3 odtiene dreva.
€85,00

Lavica FIRONA

Moderná lavica FIRONA, ktorú ponúkame v 4 farebných prevedeniach.
€189,00

Lavica HELNA

Moderná lavica HELNA, ktorú ponúkame v 3 farebných prevedeniach.
€169,00