Sektorová kuchynská linka STILO

Kuchynská linka STILO je kvalitná sektorová kuchynská linka s najširšou ponukou komponentov. Moderný dizajn je podporený farebným prevedením dub artisan v kombinácií s bielou. Kuchynskú linku tvorí až 46 komponentov. Linka Stilo má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.

! NOVINKA !

Kuchynská linka STILO je kvalitná sektorová kuchynská linka. Jej moderný dizajn je podporený farebným prevedením dub artisan v kombinácií s bielou. Jednotlivé skrinky si môžete vyskladať podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Jej dizajn je inšpirovaný provensálskym štýlom. Horné skrinky sú dostupné v dvoch veľkostiach a to s výrkou 72 cm alebo 90 cm.

Kuchynská linka Stilo taktiež disponuje systémom tichého uzatvárania dvierok a zásuviek. Tento systém tvoria špeciálne závesy, ktoré spomaľujú zatváranie dvierok (rohové skrinky tento systém nemajú). Spodné skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky.

Samostatné skrinky sektorovej kuchynskej linky Stilo spolu s popisom nájdete nižšie. Ku kuchynskej linke si môžete doobjednať aj drez.

Materiál:

  • laminovaná DTD + dvierka MDF
  • kovové úchytky 96 mm

Farebné prevedenie:

  • korpus: dub artisan
  • dvierka: biela matná

Dodacia doba je 2-4 týždne.

Naše odporúčanie: pred vešaním kuchynskej linky na stenu je potrebné zabezpečiť si kovové lišty.

Poradíme Vám s návrhom - 3D vizualizácia ZADARMO

Vyskladáme Vám kuchyňu z našej ponuky sektorových kuchynských liniek tak, aby čo najviac spĺňala Vaše požiadavky. Zavolajte nám alebo nám napíšte akú máte predstavu o tvare kuchynskej linky (L, U, rovná), aký máte priestor či rozpočet, rozmiestnenie skriniek, umiestnení Vami zakúpených spotrebičov (sporák, vstavaná rúra, varná doska, digestor, mikrovlnka, chladnička) prípadne nám zašlite obrázky, ako by ste chceli, aby vyzerala Vaša kuchynská linka. Nechajte nám na seba kontakt pre prípadnú následnú konzultáciu. Zapracujeme Vaše požiadavky a spätne Vám zašleme 3D návrh novej kuchynskej linky do 24 hodín.
Viac informácií.

        

 

Pozrite si našu širokú ponuku kuchynských drezov (kliknite na obrázok)
 

        

Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné