Váľanda Aga

Váľanda Aga je moderná rozkladacia váľanda. Váľanda je s úložným priestorom a čelami. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať z našej širokej ponuky.
*

(uveďte názov a číslo Vami vybranej látky/ekokože)

€289,00

Váľanda Aga je moderná rozkladacia váľanda. Má zaujímavý dizajn. Váľanda je s úložným priestorom. Váľanda má čelá, vďaka čomu vás ochráni pred chladom zo steny a stenu pred ošúchaním. Je vhodná do detskej či študentskej izby, ale aj na chatu či chalupu. Farebné prevedenie váľandy si môžete vybrať z našej širokej ponuky.

Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie, t.j. uloženie čela.

Materiál: matrac: PUR pena

Farebné prevedenie:

  • možnosť výberu farebného prevedenia podľa obrázka - názov poťahovej látky / kombinácie látok sa nachádza pod ilustračným obrázkom

Rozmery:

  • šírka / hĺbka / výška (cm): 215/80/75
  • plocha na spanie: 180x150 cm

Dodacia doba je 10 týždňov.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

Váľanda (posteľ) EDO 5

Váľanda EDO 5 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. K dispozícii je možnosť výberu z 3 prevedení matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€153,00

KORA nočný stolík KSN

2-zásuvkový nočný stolík s otvorenou poličkou v klasickom štýle s možnosťou výberu z 2 farebných prevedení. Stolík je súčasťou sektorového systému KORA.
€88,00

Konferenčný stolík Nomi II

Jednoduchý konferenčný stolík s poličkou. Možnosť výberu z viacerých farebných prevedení.
€107,00
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné