V mesiaci júl doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Sektorová kuchynská linka VIGO - MAT

Kuchynská linka VIGO je kvalitná sektorová kuchynská linka najširšou ponukou komponentov. Moderný dizajn je podporený farebným prevedením dub lancelot v kombinácií s tmavými dvierkami v 2 odtieňoch. Linka VIGO má systém tichého uzatvárania dvierok a zásuviek.

Kuchynská linka VIGO je sektorová kuchynská linka. Jej moderný dizajn je podporený farebným prevedením dub lancelot v kombinácií s tmavými dvierkami v 2 odtieňoch. Jednotlivé skrinky si môžete vyskladať podľa Vašich predstáv a priestorových možností.

Kuchynská linka VIGO disponuje systémom tichého uzatvárania dvierok a zásuviek. Tento systém tvoria špeciálne závesy, ktoré spomaľujú zatváranie dvierok.

Spodné skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky.

Samostatné skrinky sektorovej kuchynskej linky VIGO spolu s popisom nájdete nižšie.

Materiál:

  • laminovaná DTD
  • ABS hrany 1 mm
  • kovové úchytky v čiernej farbe

Farebné prevedenie:

  • dub lancelot + matera
  • dub lancelot + dark

Dodacia doba je 2-4 týždne.

Naše odporúčanie: pred vešaním kuchynskej linky na stenu je potrebné zabezpečiť si kovové lišty.

Poradíme Vám s návrhom - 3D vizualizácia

Vyskladáme Vám kuchyňu z našej ponuky sektorových kuchynských liniek tak, aby čo najviac spĺňala Vaše požiadavky. Zavolajte nám alebo nám napíšte akú máte predstavu o tvare kuchynskej linky (L, U, rovná), aký máte priestor či rozpočet, rozmiestnenie skriniek, umiestnení Vami zakúpených spotrebičov (sporák, vstavaná rúra, varná doska, digestor, mikrovlnka, chladnička) prípadne nám zašlite obrázky, ako by ste chceli, aby vyzerala Vaša kuchynská linka. Nechajte nám na seba kontakt pre prípadnú následnú konzultáciu. Zapracujeme Vaše požiadavky a spätne Vám zašleme 3D návrh novej kuchynskej linky do 24 hodín.
Viac informácií.

        

Pozrite si našu širokú ponuku kuchynských drezov (kliknite na obrázok)
 

        

Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné