Regály a knihovnice

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie regály a knihovnice. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Regál Berg 03

Kvalitný kombinovaný regál so skrinkami a otvorenými poličkami v klasickom štýle zo sektorového systému Berg.
€103,00

Bambusový regál / stojan na kvety NEPEL TYP 1

Praktický multifunkčný bambusový skladací regál vhodný nielen do obývačky, predsiene, kuchyne ale aj na balkón či terasu. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€40,00

Bambusový regál / stojan na kvety NEPEL TYP 2

Praktický multifunkčný bambusový skladací regál vhodný nielen do obývačky, predsiene, kuchyne ale aj na balkón či terasu. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€63,00
€56,00
-11%

Bambusový regál / stojan na kvety TOSEA

Praktický multifunkčný bambusový skladací regál vhodný nielen do obývačky, predsiene, kuchyne ale aj na balkón či terasu.
€55,00
€40,00
-27%

Bambusový regál / stojan na kvety TUSUM

Praktický multifunkčný bambusový skladací regál vhodný nielen do obývačky, predsiene, kuchyne.
€57,00

Bambusový regál MARIKE

Štýlový bambusový regál do kúpeľne vo farebnej kombinácii bambus + biela. Môžete si vybrať až z 2 veľkostných prevedení.
€46,00

Regál / stojan na kvety IMPERO

Praktický multifunkčný skladací regál vhodný nielen do obývačky, kuchyne ale aj na balkón či terasu.
€37,00

Regál / stojan na kvety VERUMA

Praktický multifunkčný regál vhodný nielen do obývačky, predsiene, kuchyne ale aj na balkón či terasu. Vyrába sa z čierneho kovu.
€14,00

Multifunkčný stôl s regálom FLOKI NEW

Moderný multifunkčný stôl s regálom, ktorý nájde svoje využitie ako písací či jedálenský stôl. Stôl je dostupný v bielom farebnom prevedení.
€79,00

Multifunkčný stôl s regálom JASMIN

Moderný multifunkčný stôl s regálom, ktorý nájde svoje využitie ako písací či jedálenský stôl. Môžete si vybrať z 2 farebných prevedení.
€95,00

Písací stôl s regálom MINESON

Moderný kancelársky stôl s regálom, ktorý nájde svoje využitie ako písací či jedálenský stôl. Môžete si vybrať z 2 farebných prevedení.
€149,00

KORA otvorený regál KR1

Vysoký otvorený regál v klasickom štýle s možnosťou výberu z 2 farebných prevedení. Regál je súčasťou sektorového systému KORA.
€119,00

Kategória úložné regály ponúka široký výber regálov rôznych typov, veľkostí a tvarov. Úložný regál je veľmi praktickým komponentom. Svoje využitie nájde ako v obývačke, tak v knihovni, kancelárii, detskej izbe, kúpeľni, predsieni, v práci... Jednoducho kdekoľvek, kde ho je treba.  

Knihovnica je špecifickým kúskom nábytku. Má otvorené police a poskytne Vám bohatý úložný priestor. Ako už napovedá názov, knihovnica je prioritne určená na uloženie kníh.

Knihovnička však v súčasnosti môže byť súčasťou modernej obývačky či študentskej izby. Môžete si na ňu uložiť dekoračné predmety či zbierku autíčok. Výrobcovia ponúkajú moderné knihovnice v zaujímavom dizajne. Už nemajú iba klasický tvar štvorca s rozdelenými poličkami. Vďaka tomuto modernému prevedeniu je knihovnica vhodná do mnohých priestorov.

Knihovnica určite nájde svoje praktické využitie napríklad v kancelárií. Potrebné dokumenty budete mať hneď po ruke a zároveň budú prehľadne uložené na jednotlivých policiach.