Regály a knihovnice

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie regály a knihovnice. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Závesný regál/skrinka REA REBECCA 10

Závesná skrinka REA REBECCA 10 s dvoma policami zo sektorového systému REA REBECCA vyrábaná v 15 dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€87,00

Regál REA PLAY

Samostojaci regál REA PLAY je ideálnym úložným riešením. Otvorený regál je vhodný do akejkoľvek miestnosti. Môžete si vybrať z viacerých rozmerových možností a až 10 zaujímavých dekorov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€107,00

Regál REA STORE

Samostojaci regál REA STORE je ideálnym úložným riešením. Otvorený regál je vhodný do akejkoľvek miestnosti, dokonca aj do kúpeľne, nakoľko je odolný voči vlhkosti. Môžete si vybrať z viacerých rozmerových možností a až 9 zaujímavých dekorov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€44,00

REA DENISA UP regál TYP-010

Regál TYP-010 z obývačkového sektoru REA DENISA UP. Poskytne Vám praktický úložný priestor v 3 zásuvkách a na 2 otvorených policiach. Moderný dizajn zabezpečí jeho nadčasovosť. Aby regál ešte viac spĺňal Vaše predstavy, vyrába sa až v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€198,00

MEGA rohový regál ME3

Rohový policový regál zo sektorového systému Mega. Na výber máte 2 farebné prevedenia.
€95,00

ROMERO policový regál R5

Samostojaci policový regál so 4 policami zo sektoru ROMERO.
€54,00

INEZ PLUS policový regál IP6

Policový regál IP6 zo sektoru INEZ plus. Regál je dostupný vo farebnom prevedení jaseň.
€69,00

MEGA regál ME6

4-dverový regál s 2 otvorenými poličkami zo sektorového systému Mega. Na výber máte 2 farebné prevedenia.
€175,00

Regál DR-011-3

Regál DR-011-3 je praktický 5-policový regál, ktorý Vám poslúži na uloženie vecí. Jednoduchý, ale moderný dizajn rozhodne zaujme.
€42,00

Regál DR-011-4

Regál DR-011-4 je praktický 3-policový regál, ktorý Vám poslúži na uloženie vecí. Jednoduchý, ale moderný dizajn rozhodne zaujme.
€35,00

Regál DR-011-5

Regál DR-011-5 je praktický 3-policový bambusový regál, ktorý Vám poslúži na uloženie vecí. Jednoduchý, ale moderný dizajn rozhodne zaujme.
€30,00

Regál DR-012-2

Regál DR-012-2 je praktický regál s 2 úložnými priečinkami, ktorý Vám poslúži na uloženie vecí. Jednoduchý, ale moderný dizajn je podporený kombináciou prírodného bambusu a látky.
€35,00

Kategória úložné regály ponúka široký výber regálov rôznych typov, veľkostí a tvarov. Úložný regál je veľmi praktickým komponentom. Svoje využitie nájde ako v obývačke, tak v knihovni, kancelárii, detskej izbe, kúpeľni, predsieni, v práci... Jednoducho kdekoľvek, kde ho je treba.  

Knihovnica je špecifickým kúskom nábytku. Má otvorené police a poskytne Vám bohatý úložný priestor. Ako už napovedá názov, knihovnica je prioritne určená na uloženie kníh.

Knihovnička však v súčasnosti môže byť súčasťou modernej obývačky či študentskej izby. Môžete si na ňu uložiť dekoračné predmety či zbierku autíčok. Výrobcovia ponúkajú moderné knihovnice v zaujímavom dizajne. Už nemajú iba klasický tvar štvorca s rozdelenými poličkami. Vďaka tomuto modernému prevedeniu je knihovnica vhodná do mnohých priestorov.

Knihovnica určite nájde svoje praktické využitie napríklad v kancelárií. Potrebné dokumenty budete mať hneď po ruke a zároveň budú prehľadne uložené na jednotlivých policiach.