Regály a knihovnice

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie regály a knihovnice. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Regál REA OFFICE S50

Regál REA OFFICE S50 je vysoký regál. Je široký regál s otvorenými policami. K regálu si môžete dokúpiť dvierka a vytvoriť tak plnohodnotnú uzamykateľnú skrinku, skrinku s dvierkami a policou alebo skrinku s dvierkami a otvorenými policami. Regál je na nožičkách a vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK
€74,00

Rohový regál REA OFFICE R20

Rohový regál REA OFFICE R20 je policový regál. Má oblúkový tvar a slúži na ukončenie napríklad radu skriniek. Môžete ho použiť aj ako samostatne stojaci regál, je vhodný do rohu. Regál je na nožičkách a vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK
€24,00

Rohový regál REA OFFICE R30

Rohový regál REA OFFICE R30 je policový regál. Má oblúkový tvar a slúži na ukončenie napríklad radu skriniek. Môžete ho použiť aj ako samostatne stojaci regál, je vhodný do rohu. Regál je na nožičkách a vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK
€32,00

Univerzálna skrinka REA REBECCA 3

Univerzálna(SPODNÁ/ZÁVESNÁ) skrinka REA REBECCA 3 zo sektorového systému REA REBECCA vyrábaná v 15 dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€115,00

Závesný regál/skrinka REA REBECCA 10

Závesná skrinka REA REBECCA 10 s dvoma policami zo sektorového systému REA REBECCA vyrábaná v 15 dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€64,00

Regál REA STORE

Samostojaci regál REA STORE je ideálnym úložným riešením. Otvorený regál je vhodný do akejkoľvek miestnosti, dokonca aj do kúpeľne, nakoľko je odolný voči vlhkosti. Môžete si vybrať z viacerých rozmerových možností a až 9 zaujímavých dekorov. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€32,00

REA DENISA UP regál TYP-010

Regál TYP-010 z obývačkového sektoru REA DENISA UP. Poskytne Vám praktický úložný priestor v 3 zásuvkách a na 2 otvorených policiach. Moderný dizajn zabezpečí jeho nadčasovosť. Aby regál ešte viac spĺňal Vaše predstavy, vyrába sa až v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€148,00

MEGA rohový regál ME3

Rohový policový regál zo sektorového systému Mega dodávaný v dvoch farebných prevedeniach.
€95,00

ROMERO policový regál R18

Rohový samostojaci policový regál so 4 policami zo sektoru ROMERO.
€89,00

ROMERO policový regál R5

Samostojaci policový regál so 4 policami zo sektoru ROMERO.
€45,00

INEZ PLUS policový regál IP6

Policový regál IP6 zo sektoru INEZ plus. Regál je dostupný vo farebnom prevedení jaseň.
€52,00

MEGA regál ME6

4-dverový regál s 2 otvorenými poličkami zo sektorového systému Mega dodávaný v dvoch farebných prevedeniach.
€135,00

Kategória úložné regály ponúka široký výber regálov rôznych typov, veľkostí a tvarov. Úložný regál je veľmi praktickým komponentom. Svoje využitie nájde ako v obývačke, tak v knihovni, kancelárii, detskej izbe, kúpeľni, predsieni, v práci... Jednoducho kdekoľvek, kde ho je treba.  

Knihovnica je špecifickým kúskom nábytku. Má otvorené police a poskytne Vám bohatý úložný priestor. Ako už napovedá názov, knihovnica je prioritne určená na uloženie kníh.

Knihovnička však v súčasnosti môže byť súčasťou modernej obývačky či študentskej izby. Môžete si na ňu uložiť dekoračné predmety či zbierku autíčok. Výrobcovia ponúkajú moderné knihovnice v zaujímavom dizajne. Už nemajú iba klasický tvar štvorca s rozdelenými poličkami. Vďaka tomuto modernému prevedeniu je knihovnica vhodná do mnohých priestorov.

Knihovnica určite nájde svoje praktické využitie napríklad v kancelárií. Potrebné dokumenty budete mať hneď po ruke a zároveň budú prehľadne uložené na jednotlivých policiach.