Regály a knihovnice

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie regály a knihovnice. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

FINEZJA regál F8

Regál F8 je regál s otvorenými policami. Vaše knihy tak budete mať hneď po ruke, prípadne si môžete na police vystaviť fotky či dekoračné predmety. Regál je súčasťou moderného sektorového systému FINEZJA. Regál je dostupný v 2 farebných prevedeniach.
€149,00
€125,00
-16%

Knihovnica Jowisz malá

Knihovnica Jowisz je moderná knihovnica. Má zaujímavý dizajn a vyrába sa v 4 farebných prevedeniach. Knihovnica je vhodná do obývačky, študentskej izby či kancelárie.
€175,00

Knihovnica Karol 01

Knihovnica Karol 01 je moderná rozmerovo regulovateľná knihovnica. Má zaujímavý dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach. Knihovnica je vhodná do obývačky, študentskej izby či kancelárie.
€99,00

Knihovnica Karol 02

Knihovnica Karol 02 je moderná rozmerovo regulovateľná knihovnica. Má zaujímavý dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach. Knihovnica je vhodná do obývačky, študentskej izby či kancelárie.
€125,00

Knihovnica Karol 03

Knihovnica Karol 03 je moderná nižšia, rozmerovo regulovateľná knihovnica. Má zaujímavý dizajn a vyrába sa v 2 farebných prevedeniach. Knihovnica je vhodná do obývačky, študentskej izby či kancelárie.
€65,00

Knihovnica Jowisz veľká

Knihovnica Jowisz je moderná knihovnica. Má zaujímavý dizajn a vyrába sa v 4 farebných prevedeniach. Knihovnica je vhodná do obývačky, študentskej izby či kancelárie.
€209,00

Knihovnica Mars I

Knihovnica Mars I je moderná knihovnica. Má zaujímavý dizajn a vyrába sa v 5 farebných prevedeniach. Knihovnica je vhodná do obývačky, študentskej izby či kancelárie.
€135,00

Regál REA OFFICE 30

Regál REA OFFICE 30 je otvorený policový regál. Úložný priestor je rozdelený na tri časti. K regálu si môžete dokúpiť dvierka a vytvoriť tak plnohodnotnú uzamykateľnú skrinku alebo skrinku s dvierkami a policou. Regál je na nožičkách a vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK
€37,00

Regál REA OFFICE 20

Regál REA OFFICE 20 je otvorený policový regál. K regálu si môžete dokúpiť dvierka a vytvoriť tak plnohodnotnú uzamykateľnú skrinku. Regál je na nožičkách a vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK
€27,00

Regál REA OFFICE 50

Regál REA OFFICE 50 je vysoký regál s otvorenými policami. K regálu si môžete dokúpiť dvierka a vytvoriť tak plnohodnotnú uzamykateľnú skrinku, skrinku s dvierkami a policou alebo skrinku s dvierkami a otvorenými policami. Regál je na nožičkách a vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK
€57,00

Regál REA OFFICE S20

Regál REA OFFICE S20 je otvorený široký regál. Má otvorené police a poskytne Vám dostatok odkladacieho priestoru. K regálu si môžete dokúpiť dvierka a vytvoriť tak plnohodnotnú uzamykateľnú skrinku. Regál je na nožičkách a vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK
€38,00

Regál REA OFFICE S30

Regál REA OFFICE S30 je otvorený policový regál. Úložný priestor je rozdelený na tri časti. K regálu si môžete dokúpiť dvierka a vytvoriť tak plnohodnotnú uzamykateľnú skrinku alebo skrinku s dvierkami a policou. Regál je na nožičkách a vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK
€49,00

Kategória úložné regály ponúka široký výber regálov rôznych typov, veľkostí a tvarov. Úložný regál je veľmi praktickým komponentom. Svoje využitie nájde ako v obývačke, tak v knihovni, kancelárii, detskej izbe, kúpeľni, predsieni, v práci... Jednoducho kdekoľvek, kde ho je treba.  

Knihovnica je špecifickým kúskom nábytku. Má otvorené police a poskytne Vám bohatý úložný priestor. Ako už napovedá názov, knihovnica je prioritne určená na uloženie kníh.

Knihovnička však v súčasnosti môže byť súčasťou modernej obývačky či študentskej izby. Môžete si na ňu uložiť dekoračné predmety či zbierku autíčok. Výrobcovia ponúkajú moderné knihovnice v zaujímavom dizajne. Už nemajú iba klasický tvar štvorca s rozdelenými poličkami. Vďaka tomuto modernému prevedeniu je knihovnica vhodná do mnohých priestorov.

Knihovnica určite nájde svoje praktické využitie napríklad v kancelárií. Potrebné dokumenty budete mať hneď po ruke a zároveň budú prehľadne uložené na jednotlivých policiach.