Regály a knihovnice

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie regály a knihovnice. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Regál REA REBECCA 5

Otvorený policový regál REA REBECCA 5 zo sektorového systému REA REBECCA vyrábaná v 15 dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€111,00

LIMA regál REG-3

Kvalitný moderný regál s 2 zásuvkami zo sektorového systému LIMA. Regál je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€129,00

LIMA regál SL-1

Kvalitný moderný regál so 4 policami zo sektorového systému LIMA. Regál je dostupný v 2 farebných prevedeniach.
€59,00

Regál BOLIVAR REG-1

Nižší 4-policový regál v industriálnom štýle doplnený o farebnú kombináciu čierneho kovu a drevených prvkov. Regál je vyrobený z kvalitných materiálov.
€111,00

Regál BOLIVAR REG-2

Štýlový moderný 5-policový regál v industriálnom štýle doplnený o farebnú kombináciu čierneho kovu a drevených prvkov. Regál je vyrobený z kvalitných materiálov.
€141,00

Regál NARVIK REG-1

Štýlový moderný policový regál v industriálnom štýle doplnený o farebnú kombináciu čierneho alebo bieleho kovu a drevených prvkov. Regál je vyrobený z kvalitných materiálov.
€42,00

Regál NARVIK REG-2

Štýlový moderný policový regál v industriálnom štýle doplnený o farebnú kombináciu čierneho alebo bieleho kovu a drevených prvkov. Regál je vyrobený z kvalitných materiálov.
€54,00

Regál NARVIK REG-3

Štýlový moderný policový regál v industriálnom štýle doplnený o farebnú kombináciu čierneho kovu a drevených prvkov. Regál je vyrobený z kvalitných materiálov.
€52,00

MAXIMUS regál M12

Päťpolicový regál MAXIMUS M12 zo sektorového systému MAXIMUS. Môžete si vybrať zo 4 farebných prevedení.
€129,00

MAXIMUS regál M21

Regál MAXIMUS M21 je viacpriečinkový regál zo sektorového systému MAXIMUS. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€105,00

ASISTENT regál AS 001

Asistent regál AS 001 má otvorené police Vám poskytnú dostatočný úložný priestor, ktorého v kancelárií nie je nikdy dosť. Skrinka sa vyrába v 3 dekoroch.
€89,00

ASISTENT skrinka AS 002

Skrinka AS 002 je policový regál s uzamykateľnou skrinkou. Poskytne Vám praktický úložný priestor na otvorených policiach ako aj v uzavretej časti. Skrinka sa vyrába v 3 dekoroch.
€119,00

Kategória úložné regály ponúka široký výber regálov rôznych typov, veľkostí a tvarov. Úložný regál je veľmi praktickým komponentom. Svoje využitie nájde ako v obývačke, tak v knihovni, kancelárii, detskej izbe, kúpeľni, predsieni, v práci... Jednoducho kdekoľvek, kde ho je treba.  

Knihovnica je špecifickým kúskom nábytku. Má otvorené police a poskytne Vám bohatý úložný priestor. Ako už napovedá názov, knihovnica je prioritne určená na uloženie kníh.

Knihovnička však v súčasnosti môže byť súčasťou modernej obývačky či študentskej izby. Môžete si na ňu uložiť dekoračné predmety či zbierku autíčok. Výrobcovia ponúkajú moderné knihovnice v zaujímavom dizajne. Už nemajú iba klasický tvar štvorca s rozdelenými poličkami. Vďaka tomuto modernému prevedeniu je knihovnica vhodná do mnohých priestorov.

Knihovnica určite nájde svoje praktické využitie napríklad v kancelárií. Potrebné dokumenty budete mať hneď po ruke a zároveň budú prehľadne uložené na jednotlivých policiach.