Tento produkt je momentálne nedostupný. Informujte sa prostredníctvom chatu nižšie o jeho dostupnosti.

Váľanda (posteľ) EDO 2

Váľanda EDO 2 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
*

(uveďte názov a číslo Vami vybranej látky)

(uveďte názov a číslo Vami vybranej látky)

€129,00

Váľanda EDO 2 je váľanda s molitanovým matracom a úložným priestorom.  K dispozícií máme širokú škalú poťahových látok na čalúnenie matraca. Korpus váľandy môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, biela alebo orech. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.

Prevedenie:
  • korpus v dekore dreva - úložný priestor je z dýhovanej drevotriesky vo farbe buk, jelša, čerešňa. Možnosť objednať aj v prevedení biela alebo orech s príplatkom + 20% z ceny (v prípade záujmu potrebné uviesť do poznámky - cena Vám bude upravená pri spracovaní objednávky)

Matrac:

  • MOLITANOVÝ - hrúbka 8 cm, nosnosť do 90 kg

Farebné prevedenie:

  • látku na čalúnenie si vyberte z našich vzorkovníkov. Názov látky uveďte pri objednávke do poznámky. 
  • látky z 2. cenovej skupiny sú s príplatkom

Vzorkovník 1. cenová skupina látok (kliknite na obrázok)

Vzorkovník 2. cenová skupina látok (kliknite na obrázok)

Rozmery:
  • dĺžka/ šírka / výška (cm): 195/82/38

Možnosť objednať váľandu v šírke 90 cm s príplatkom +10% z ceny (v prípade záujmu potrebné uviesť do poznámky - cena Vám bude upravená pri spracovaní ojednávky).

Dodacia doba je 2-4 týždne.

Atypické rozmery sú oceňované individuálne. Prosíme kontaktujte nás, aký rozmer potrebujete a my Vám zašleme cenovú ponuku.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

Kreslo PATRYK

Kreslo PATRYK má jednoduchý, ale moderný dizajn. Kreslo je na nožičkách a aby dokonale ladilo vo Vašom dome či byte, môžete si vybrať poťahovú látku zo širokej škály látok.
€81,00

CEZAR komoda CEZ8

Komoda CEZ8 zo sektorového systému nábytku CEZAR. Komoda poskytuje úložný priestor v skrinke s dvierkami a dvoch zásuvkách. Moderný dizajn nábytku zabezpečí aby Vaša komoda nebola iba praktickým, ale aj estetickým komponentom nábytku vo Vašej spálni či obývačke. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€109,00

CEZAR polica CEZ24

Závesná polica CEZ24 zo sektoru CEZAR. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€22,00