Do spálne

Usporiadať podľa:

LIMA komoda KM-3

Komoda Lima KM-3 je moderná komoda s rozdeleným úložným priestorom. Komoda má 4 samostatné zásuvky. Vyrába sa v 4 farebných prevedeniach.
€103,00

LIMA komoda KM-4

Komoda Lima KM-4 je moderná komoda s rozdeleným úložným priestorom. Komoda je 2-dverová a má 4 samostatné zásuvky. Vyrába sa v 4 farebných prevedeniach.
€131,00

Matrac DANA XL

Matrac DANA XL je kvalitný matrac sendvičového typu. Obidve strany matraca obsahujú Poly Foam penu s nopkovou 7 zónovou profiláciou. Nosné jadro tvorí spojená Pur pena. Súčasťou matraca je poťah Basic s protiroztočovou a antialergickou úpravou.
€165,00

Matrac AKIRA MEMORY

Matrac AKIRA MEMORY je kvalitný matrac pevnejšieho charakteru. Je vyrobený z Memory Foam peny (lenivá pena)a Poly Foam peny (tvrdšej peny). Matrac má dvojitú tuhosť - mäkšia a tvrdšia strana matraca. Súčasťou matraca je poťah Aloe Vera s antibakteriálnou úpravou.
€235,00

Matrac GINA

Matrac GINA je kvalitný obojstranný matrac. Je tvorený Memory Foam penou (lenivá pena), Poly Foam penou (tvrdšej/nosnej peny) a Poly Foam penou s nopkovou 7 zónovou profiláciou. Súčasťou matraca je poťah Lurex s antibakteriálnou úpravou.
€215,00

Matrac JANE

Matrac JANE je luxusný pružinový, taštičkový, obojstranný matrac. Každá strana matraca má rozličnú tuhosť. Súčasťou matraca je kvalitný snímateľný prateľný poťah s antibakteriálnou úpravou.
€270,00

Matrac NIKOL

Matrac NIKOL je kvalitný obojstranný matrac sendvičového typu. Je vyrobený zo 7 zónovej profilácie Poly Foam peny a zo studenej peny HR tak, aby bola zabezpečená priedušnosť a pružnosť matraca. Matrac má dvojitú tuhosť 3/4 pre tvrdé a stredne tvrdé spanie. Súčasťou matraca je zipsovateľný poťah s antibakteriálnou úpravou.
€189,00

Nočný stolík DESJO 52

Nočný stolík 52 je praktický nočný stolík k posteli s 1 zásuvkou zo sektorového systému DESJO.
€66,00

Skriňa DESJO 06

Skriňa 06 je 3-dverová skriňa so zrkadlom a možnosťou doobjednania LED osvetlenia zo sektorového systému DESJO.
€403,00

Skrňa DESJO 05

Skriňa 05 je 2-dverová vešiaková skriňa zo sektorového systému DESJO.
€227,00

Jednolôžková posteľ Cassandra 120

Manželská posteľ Cassandra 120 je moderná jednolôžková posteľ. Je dodávaná s roštom bez matraca. Vyrába sa v štýlovej čierno-bielej kombinácií. Je potiahnutá ekokožou.
€393,00

Manželská posteľ Modena 2 160

Manželská posteľ Modena 2 je dizajnová manželská posteľ. Je čalúnená bielou ekokožou. Má praktický úložný priestor v zásuvkách. Posteľ Modena je dodávaná s roštom, bez matraca.
€603,00