Postele, váľandy, pohovky, kreslá

Usporiadať podľa:

Matrac MEMORY DUET 160x200 - skladom

Matrac MEMORY DUET je luxusný matrac vyrobený v Taliansku vďaka ortopédovi Dr. Marcello Mara. Vďaka použitým materiálom uspokojí nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov.
€465,00

Matrac MEMORY DUET 90x200 - skladom

Matrac MEMORY DUET je luxusný matrac vyrobený v Taliansku vďaka ortopédovi Dr. Marcello Mara. Vďaka použitým materiálom uspokojí nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov.
€259,00

Rozkladacia pohovka LENA - Skladom

Rozkladacia pohovka LENA v modernom dizajne s bočným a zadným čelom. Pohovka je skladom v svetlosivom farebnom prevedení.
€179,00

Váľanda Aga ROSE- Skladom

Váľanda Aga je moderná rozkladacia váľanda. Váľanda je s úložným priestorom a čelami.
€239,00
€209,00
-12%

Pohovka HUGO 3 - Skladom

Pohovka HUGO 3 je moderná pohovka s jednoduchými líniami. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Poskytne Vám pohodlné sedenie aj vďaka podrúčkam. Pohovka je skladom v sivej látke.
€185,00

Kreslo HUGO 1 - Skladom

Kreslo HUGO je moderné kreslo s jednoduchými líniami. Vďaka svojej univerzálnosti je vhodné do akéhokoľvek priestoru. Poskytne Vám pohodlné sedenie aj vďaka podrúčkam. Kreslo je skladom v sivej poťahovej látke.
€112,00

Posteľ Hello Kitty - Skladom

Posteľ Hello Kitty je dizajnová posteľ, ktorá poteší Vašu malú princeznú. Má praktický úložný priestor a zábranu, ktorá ochráni Vaše dieťa pred pádom. Posteľ je dodávaná s roštom a matracom.
€229,00

Manželská posteľ Violetta 160 biela - Skladom

Moderná kovová manželská posteľ so zaujímavým dizajnom a drevenými doplnkami. Posteľ je bez úložného priestoru. Posteľ je sklaom v bielom farebnom prevedení.
€180,00

Pohovka ZENIT - Skladom

Rozkladacia pohovka ZENIT má moderný, nadčasový dizajn. Jednoduché línie sú doplnené zaujímavým prešívaním. Pohovka je bez podrúčok na chrómových nožičkách. Skladom vo farebnom prevedení ako na obrázku.
€222,00

Pohovka Benita - Skladom

Moderná pohovka s makkými podrúčkami a vankúšovým operadlom. Poteší funkcia rozkladania aj úložný priestor. Pohovka je skladom v žltej látke Magic Home ako je na obrázku.
€639,00

Posteľ s úložným priestorom REA GOLEM - Skladom

Posteľ REA GOLEM je jednolôžko s praktickým úložným priestorom v 2 zásuvkách pod posteľou. Posteľ si môžete dotvoriť objednaním farebných čielok na zásuvky postele. Je vhodná do detskej aj študentskej izby. Posteľ je skladom v dekore orech rockpile. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€196,00