Kancelársky nábytok a kreslá

Usporiadať podľa:

Knihovnica Jowisz malá - sonoma - Skladom

Knihovnica Jowisz je moderná knihovnica. Má zaujímavý dizajn. Knihovnica je vhodná do obývačky, študentskej izby či kancelárie.
€193,00

Masážne kreslo Pulsar - SKLADOM

Moderné polohovateľné masážne kreslo s funkciu ohrievania skladom v dvoch farebných prevedeniach. Kreslo je čalúnené ekokožou vo farbe cappuccino.
€375,00
€355,00
-5%

Kancelárske kreslo AURELIUS - SKLADOM

Dizajnovo zaujímave a cenovo dostupné kancelárske kreslo zaujme v každej modernej kancelárii. Kreslo je čalúnené bielou ekokožou. Kreslo
€191,00

Kancelárska stolička KA-G196 - SKLADOM

Kancelárska stolička KA-G196 je moderné kreslo do kancelárie či do študentskej izby. Má zaujímavý a veľmi elegantný dizajn. Skladom v striebornosivej látke SIL2.
€199,00

Detská stolička IBIS - SKLADOM

Kvalitné otočné výškovo nastaviteľné kreslo s podrúčkami vhodné pre deti a tínedžerov so zaujímavým dizajnom. Skladom v prevedení Freestyle a Paris.
€85,00

Kancelárske kreslo PORTO - SKLADOM

Výškovo nastaviteľné otočné kreslo PORTO bez podrúčok. Skladom v prevedení čierna ekokoža.
€99,00

Multifukčný stolík TAILOR - SKLADOM

Priestranný multifunkčný stôl so zásuvkami a skrinkou vhodný ako písací či pracovný stôl. Stôl sa vyrába v bielej farbe.
€167,00
€133,00
-20%

NEMO PC stolík N11 - SKLADOM

PC stolík s výsuvom pre klávesnicu a 3 zásuvkami N11 z detského sektoru NEMO. Skladom v prevedení jasion werona + oranžový lesk.
€115,00

PC stolík JOFRY - SKLADOM

Jednoduché čisté línie prináša moderný dizajn stolíka Jofry. Stôl sa hodí najmä do menších priestorov.
€46,00

Knihovnica Jowisz veľká - SKLADOM

Knihovnica Jowisz je moderná knihovnica. Má zaujímavý dizajn. Knihovnica je vhodná do obývačky, študentskej izby či kancelárie. Skladom v prevedení wenge.
€237,00