Kancelársky nábytok a kreslá

Usporiadať podľa:

Knihovnica Jowisz malá - sonoma - Skladom

Knihovnica Jowisz je moderná knihovnica. Má zaujímavý dizajn. Knihovnica je vhodná do obývačky, študentskej izby či kancelárie.
€146,00

Kreslo Soft 3 - posledný kus skladom

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v zlatej farbe. Kreslo sa skvele hodí do spálne či obývačky . Kreslo je dostupné v tmavozelenej farbe.
€249,00

Kancelárske kreslo Azure New - SKLADOM

Moderné kancelárske kreslo Azure New so zaujímavým prešívaním. Vhodné do kancelárií alebo pracovní. Dostupné v krásnej capuccino farbe.
€93,00

Kancelárske kreslo AURELIUS - SKLADOM

Dizajnovo zaujímave a cenovo dostupné kancelárske kreslo zaujme v každej modernej kancelárii. Kreslo je čalúnené bielou ekokožou. Kreslo
€191,00

Hojdacie kreslo SIVERT - SKLADOM

Moderné hojdacie kreslo s polohovateľnou podnožou v 3 farebných prevedeniach:
€139,00

Kreslo Castel 2 - SKLADOM

Kvalitné moderné kreslo so zaujímavým moderným dizajnom doplneným kovovou konštrukciou v zlate farbe. Kreslo sa skvele hodí do každej miestnosti. Skladom v tmavozelenom prevedení.
€243,00

Kancelárska stolička KA-G196 - SKLADOM

Kancelárska stolička KA-G196 je moderné kreslo do kancelárie či do študentskej izby. Má zaujímavý a veľmi elegantný dizajn. Skladom v striebornosivej látke SIL2.
€169,00

Detská stolička IBIS - SKLADOM

Kvalitné otočné výškovo nastaviteľné kreslo s podrúčkami vhodné pre deti a tínedžerov so zaujímavým dizajnom. Skladom v prevedení Freestyle a Paris.
€85,00