Sedacie súpravy a taburetky

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Bergen Sawana - Skladom

Sedacia súprava Bergen je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný dizajn, čisté línie. Sedacia súprava je skladom v 2 farebných prevedeniach.
€549,00

Rozkladacia taburetka AVA TAB - Skladom

AVA TAB je moderná rozkladacia taburetka. Môžete ju využiť na sedenie a po rozložení aj na príležitostné spanie. Taburetka je skladom v krémovej ekokoži. AVA TAB je produktom slovenského výrobcu.
€113,00
€99,00
-12%

Taburetka R2 (35x45) Soro - Skladom

Taburetka R2 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom.
€39,00

Taburetka R2 (35x45) Soro II - Skladom

Taburetka R2 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom.
€39,00

Taburetka KOSTKA Madryt - Skladom

Taburetka KOSTKA stabilnou základňou. Taburetka je čalúnená hnedou ekokožou.
€29,00

Taburetka MALA Madryt - Skladom

Taburetka MALA s úložným priestorom. Taburetka je skladom v hnedej ekokoži.
€25,00

Taburetka Moly VZOR note - Skladom

Praktická moderná skladacia taburetka s úložným priestorom.
€17,00

Drevená taburetka Hoker H-4 - Skladom

Pohodlná vyššia štvorcová drevená taburetka s mäkkým čalúneným sedákom v hnedej látke v kombinácii s drevom v dekore orech.
€29,00

Sedacia súprava Vento - Skladom

Sedacia súprava Vento je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia, bez úložného priestoru. Sedacia súprava je univerzálna, nemusíte si teda vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Sedacia súprava je skladom v kombinácii melírovanej látky a čiernej ekokože.
€739,00