Sedacie súpravy a taburetky

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Gino - Skladom

Sedacia súprava Gino je moderná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia a má úložný priestor. Sedacia súprava je univerzálna. Sedacia súprava je skladom v čiernom a tmavohnedom farebnom prevedení.
€279,00
€223,00
-20%

Sedacia súprava Ricardo - Skladom

Sedacia súprava Ricardo je moderná štýlová kvalitná sedacia súprava s vankúšovým operadlom. Sedacia súprava je na vyšších nožičkách je skladom v modrom farebnom prevedení.
€779,00

Pohovka Samanta A - Skladom

Moderná pohovka s pevnými podrúčkami a vankúšový operadlom. Poteší funkcia rozkladania aj úložný priestor. Pohovka je skladom v tmavosivom prevedení.
€569,00

Sedacia súprava Grzes 3+1+1 + 2x vankúš - Skladom

Sedacia súprava pozostávajúca z rozkladacej pohovky GRZES s úložným priestorom a 2x kreslo. Skladom v kombinácii sivých poťahových látok.
€549,00

Taburetka KOSTKA Madryt - Skladom

Taburetka KOSTKA stabilnou základňou. Taburetka je čalúnená hnedou ekokožou.
€35,00

Taburetka AZENE - Skladom

Dizajnová taburetka AZENE je skvelým doplnkom takmer do každej domácnosti. Vďaka svojmu vzhľadu sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Svoje využitie nájde nielen ako taburetka. Skladom v bielej farbe.
€34,00

Sedacia súprava Darco U - Skladom

Sedacia súprava s moderným dizajnom a pevným operadlom. Potešia aj 3 úložný priestor. Poťahovú látku Astone 05 Vám vieme expresne doručiť.
€1189,00

Sedacia súprava M2K - Skladom

M2K je štýlová rohová, rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom. Krásne vynikne vo Vašej obývačke aj vďaka dizajnu a súmerným líniám. Skladom vo farbe Aston 05. Pravé prevedenie.
€775,00