Sedacie súpravy a taburetky

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Asgard 3+1 - SKLADOM

Kvalitná sedacia súprava v kombinácii pohovky a kresla s elegantným a moderným dizajnom v škandinávskom štýle. Je rozkladacia s úložným priestorom. Skladom v prevedení Ontario 40.
€779,00

Sedacia súprava Marion - Alova - SKLADOM

Moderná priestranná sedacia súprava v tvare U s úložným priestorom a možnosťou rozloženia. Sedacia súprava je univerzálna. Skladom v prevedení Alova 04 + Alova 36 (čierna+sivá)
€519,00

Sedacia súprava DIANA - SKLADOM

Rohová rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom a praktickými výškovo nastaviteľnými opierkami hlavy.
€1059,00
€935,00
-11%

Sedacia súprava Grayson - SKLADOM

Sedacia súprava Grayson je kvalitná rohová, rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom. Sedacia súprava je skladom v ĽAVOM prevedení, čalúnená látkou Riviera 97 (tmavosivá).
€949,00

Sedacia súprava Anton - Skladom

Sedacia súprava Anton je kvalitná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný dizajn.
€779,00

Sedacia súprava Gino - Skladom

Sedacia súprava Gino je moderná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia a má úložný priestor. Sedacia súprava je univerzálna. Sedacia súprava je skladom a tmavohnedom farebnom prevedení.
€299,00
€279,00
-6%

Sedacia súprava Damario U - Skladom

Sedacia súprava Damario U je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Sedacia súprava je rozkladacia bez úložného priestoru. Sedacia súprava je skladom vo farebnom prevedení ako je na obrázku.
€859,00

Sedacia súprava Ricardo - Skladom

Sedacia súprava Ricardo je moderná štýlová kvalitná sedacia súprava s vankúšovým operadlom. Sedacia súprava je na vyšších nožičkách je skladom v modrom farebnom prevedení.
€839,00
€671,00
-20%

Taburetka KOSTKA Madryt - Skladom

Taburetka KOSTKA stabilnou základňou. Taburetka je čalúnená hnedou ekokožou.
€35,00

Taburetka MALA - Skladom

Taburetka MALA s úložným priestorom. Taburetka je skladom v hnedej ekokoži.
€25,00

Taburetka AZENE - Skladom

Dizajnová taburetka AZENE je skvelým doplnkom takmer do každej domácnosti. Vďaka svojmu vzhľadu sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Svoje využitie nájde nielen ako taburetka. Skladom v bielej farbe.
€34,00

Taburetka Asgard - Skladom

Kvalitná jednoduchá taburetka s elegantným a moderným dizajnom v škandinávskom štýle. Skladom v látke Kronos 19 a Jungle 32.
€119,00