V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Nábytok z debničiek

Usporiadať podľa:

Debnička Biela

Biela drevená debnička prinesie do Vášho domu nádych vintage štýlu. Použite ju ako úložný priestor v spálni či obývačke. Alebo si zakúpte viac debničiek a vytvorte si regál či konferenčný stolík.
€30,00

Debnička Duck Egg Blue

Drevená debnička vo farbe Duck Egg Blue prinesie do Vášho domu nádych vintage štýlu. Použite ju ako úložný priestor v spálni či obývačke. Alebo si zakúpte viac debničiek a vytvorte si regál či konferenčný stolík.
€30,00

Debnička Henrietta

Drevená debnička vo farbe Henrietta prinesie do Vášho domu nádych vintage štýlu. Použite ju ako úložný priestor v spálni či obývačke. Alebo si zakúpte viac debničiek a vytvorte si regál či konferenčný stolík.
€30,00

Debnička Honfleur

Drevená debnička vo farbe Honfleur prinesie do Vášho domu nádych vintage štýlu. Použite ju ako úložný priestor v spálni či obývačke. Alebo si zakúpte viac debničiek a vytvorte si regál či konferenčný stolík.
€30,00

Debnička Napoleonic Blue

Drevená debnička vo farbe Napoleonic Blue prinesie do Vášho domu nádych vintage štýlu. Použite ju ako úložný priestor v spálni či obývačke. Alebo si zakúpte viac debničiek a vytvorte si regál či konferenčný stolík.
€30,00

Debnička Burgundy

Nádherná drevená debnička vo farbe burundy prinesie do Vášho domu štýl. Použite ju ako úložný priestor v spálni či obývačke. Alebo si zakúpte viac debničiek a vytvorte si regál či konferenčný stolík.
€30,00

Debnička Old White

Drevená debnička vo farbe Old White prinesie do Vášho domu nádych vintage štýlu. Použite ju ako úložný priestor v spálni či obývačke. Alebo si zakúpte viac debničiek a vytvorte si regál či konferenčný stolík.
€30,00

Debnička Provence

Drevená debnička vo farbe Provence prinesie do Vášho domu nádych vintage štýlu. Použite ju ako úložný priestor v spálni či obývačke. Alebo si zakúpte viac debničiek a vytvorte si regál či konferenčný stolík.
€30,00

Ak hľadáte skutočne originálny nábytok, tak nábytok z drevených debničiek je presne niečo pre Vás. Využite prirodzenú krásu dreva, ktorú Vám drevené prepravky ponúkajú. Krásny ošúchaný efekt debničiek je vhodný do moderných interiérov, ale aj pre zastancov vintage štýlu. Debničky v našej ponuke sú vyrobené z dreva a sú oeštrené lakom a pastou. Debničky teda môžete umývať. Určite Vás poteší farebná škála debničiek, ktoré ponúkame.

Variabilný nábytok

Okrem štýlovosti musíme vyzdvihnúť aj variabilitu nábytku z debničiek. Jednoducho preskladajte regál na konferenčný stolík či komodu. Debničky sú ľahké, takže môžete mať každý deň novú obývačku.

Kde môžete nábytok z drevených prepraviek využiť?

Prakticky kdekoľvek. Debničky môžete použiť ako odkladací priestor pod posteľ, ale aj ako nočný stolík. Alebo si uložte niekoľko debničiek na seba a máte praktický regál či knžnicu. Takáto knižnica je vhodná aj do obývačky. 

Drevené debničky nájdu svoje využitie aj v detskej izbe. Veď predsa odkladacieho priestoru na hračky nie je nikdy dosť. Staršie deti určite ocenia štýlovosť nábytku z debničiek a s hrdosťou si budú pozývať kamarátov do izby. 

Alebo začnite hneď v predsieni. Vytvorte si moderný botník. Vaša predsieň tak bude vždy uprataná a Vaša obuv bude uložená štýlovo.

Viac inšpirácií nájdete na našom blogu.