Predsiene

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie predsiene. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Predsieň HYGA

Štýlová a funkčná sektorová predsieň HYGA. Spĺňa všetky požiadavky na nábytok umiestnený v predsieni. Dostupná v prevedení borovica snežná + antracit.

Predsieň EMI 1

Originálna predsieň EMI 1 s čalúnenými panelmi a botníkom. Vynikne v každej domácnosti. Dostupná v širokej škále poťahových látok.
€199,00

Predsieň EMI 2

Originálna predsieň EMI 2 s čalúnenými panelmi a botníkom. Vynikne v každej domácnosti. Dostupná v širokej škále poťahových látok.
€229,00

Predsieň EMI 3

Nadčasová a moderná predsieň EMI 3 s čalúnenými panelmi a botníkom. Vynikne v každej domácnosti. Dostupná v širokej škále poťahových látok.
€425,00

Predsieň EMI 4

Predsieň EMI 4 s čalúnenými panelmi a botníkmi. Nádherný doplnok do Vášho interiériu. Dostupné vo viacerých farebných prevedeniach.
€389,00

PROVANCE - predsieňový sektorový systém

PROVANCE je moderný sektorový predsieňový systém. Pozostáva z 5 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť predsieň presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Vyrába sa v 3 farebných prevedeniach.

BERGEN BGD104 predsieň

BERGEN BGD104 je moderná predsieň, ktorá sa rozmerovo hodí do menších priestorov. Ponúka čisté línie a minimalistický štýl.
€199,00

LARA predsieň - vešiaková časť + 2x botník + zrkadlo

Predsieň LARA je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava s moderným dizajnom. Predsieňová zostava je vďaka svojim menším rozmerom vhodná do menších chodieb a predsiení. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€183,00

LARA SET predsieň

Predsieň LARA SET je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava s moderným dizajnom. Predsieňová zostava je vďaka svojim menším rozmerom vhodná do menších chodieb a predsiení. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€277,00

Predsieň P-006

Predsieňová zostava P-006 je jednoduchá a moderná predsieň. Je praktická pre jej všestranné využitie. Predsieň je dostupná v populárnej kombinácii dub artisan a biely mat.
€222,00

Predsieň P-007

Predsieňová zostava P-007 je moderná predsieň. Zaujímavá dizajnom a praktická pre jej všestranné využitie. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€222,00

Predsieň POLARIS

Kvalitná moderná predsieňová zostava v elegantnom modernom štýle doplnená o detaily na dvierkach. Predsieňová zostava pozostáva zo 7 samostatných komponentov a je dostupná v kombinácii bielej matnej a bieleho lesku.

Predsieň

Predsieň je vstupnou bránou do Vášho domu či bytu. Je to prvé miesto, ktoré uvidíte keď prídete domov z práce. Je to však aj prvý kúsok Vášho domova, ktorý uvidí Vaša návšteva. Predsieň v byte či dome tak musí spĺňať niekoľko funkcií. Musí navodzovať pocit domova, musí pôsobiť harmonicky a upratane. Zároveň však musí byť praktická, a musí Vám poskytnúť úložný priestor. Výrobcovia dnes ponúkajú širokú škálu nábytku do predsiene. Vstup do Vášho domu si môžete zariadiť v rovnakom dizajne vďaka predsieňovej zostave. Ak chcete byť originálny, vyskladajte si zariadenie vstupu podľa seba.  

Predsieňový nábytok

Originálna, jedinečná predsieň bude vyjadrovať Vás a Vašu rodinu. Pri jej zariaďovaní si ale musíte nájsť viac času na hľadanie tých správnych kúskov nábytku. Môžete si vybrať vešiakovú skriňu a botník. Alebo komodu so zásuvkami a vešiakový panel. Stavte na jednoduchosť a zaveste zrkadlo na stenu, dolu položte dizajnovú lavicu. Prípadne si ešte dokúpte vešiak či stojan na dáždnik. 

Vešiaková skriňa v predsieni Vám poslúži na odloženie kabátov. Kábaty tak nie sú viditeľné pre Vašu návštevu a predsieň pôsobí upratane. To platí aj pre komodu či botník. Vďaka týmto kúskom budete mať vždy rýchlo upratané, a zároveň všetko po ruke. 

Predsieňové zostavy

Predsieňová zostava Vám uľahčí zariaďovanie vstupu do Vášho bytu. Aj pri zostavách si môžete vybrať takú, ktorá bude najviac vyhovovať práve Vašim požiadavkám. Jednoliatý celok so skriňou, zrkadlom a komodou. Alebo vešiakový panel s botníkom?