Vešiakové panely

Usporiadať podľa:

ASISTENT vešiakový panel AS 030

Vešiakový panel AS 030 je súčasťou kancelárskeho sektoru ASISTENT. Vešiakový panel bude rozhodne praktickým doplnkom Vašej kancelárie. Vyrába sa v 3 dekoroch.
€49,00

SPACE vešiakový panel

Vešiakový panel s poličkou z predsieňovej zostavy SPACE. Skriňa je dostupná v modernom dekore biely vysoký lesk.
€129,00

Vešiakový panel REA VESTI 2

REA VESTI 2 je vešiakový panel s úložným priestorom. Má moderný dizajn a vyrába sa v 8 dekoroch. Poskytne Vám praktický úložný priestor na zavesenie kľúčov, šatky, či iných drobností.
€124,00

Vešiak 83972-30

Vešiak 83972-30 je moderný vešiak na stenu. Má veľmi zaujímavý dizajn. Určite bude nielen estetickým, ale aj praktickým doplnkom Vašej predsiene. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€8,00

POLARIS vešiakový panel TYP42

Vešiakový panel POLARIS TYP42 je súčasťou predsieňovej zostavy POLARIS. Panel je dostupný v kombinácii bielej matnej a bieleho lesku.
€102,00

GALIA vešiakový panel GAL P03

Vešiakový panel GALIA GAL P03 je súčasťou predsieňovej zostavy GALIA. Panel je vyrobený v provensálskom štýle. K bielej farbe nábytku sú kontrastne ladené čierne kovové úchytky. Štýlový spanel ozvláštni Vašu miestnosť.
€69,00

GALIA vešiakový panel GAL P04

Vešiakový panel GALIA GAL P04 je súčasťou predsieňovej zostavy GALIA. Panel je vyrobený v provensálskom štýle. K bielej farbe nábytku sú kontrastne ladené čierne kovové úchytky. Štýlový spanel ozvláštni Vašu miestnosť.
€99,00

Predsieň EMI 1

Originálna predsieň EMI 1 s čalúnenými panelmi a botníkom. Vynikne v každej domácnosti. Dostupná v širokej škále poťahových látok.
€199,00

Predsieň EMI 2

Originálna predsieň EMI 2 s čalúnenými panelmi a botníkom. Vynikne v každej domácnosti. Dostupná v širokej škále poťahových látok.
€229,00

Predsieň EMI 3

Nadčasová a moderná predsieň EMI 3 s čalúnenými panelmi a botníkom. Vynikne v každej domácnosti. Dostupná v širokej škále poťahových látok.
€425,00

Predsieň EMI 4

Predsieň EMI 4 s čalúnenými panelmi a botníkmi. Nádherný doplnok do Vášho interiériu. Dostupné vo viacerých farebných prevedeniach.
€389,00

Vešiakový panel HYGA 07

Vešiakový panel HYGA 07 je súčasťou sektorovej predsiene HYGA. Je čalúnený sivou ekokožou.
€49,00

Vešiaková stena alebo vešiakový panel bude skvelým pomocníkom vo Vašej predsieni. Maličké háčiky Vám umožnia rýchlo a jednoducho si zavesiť kabát či bundu. Vaše oblečenie tak budete mať hneď po ruke, a rýchlo sa oblečiete aj keď sa ráno budete ponáhľať.

Vešiakový panel si môžete umiestniť samostatne, napríklad hneď vedľa zrkadla. Vešiaková stena je zvyčajne aj súčasťou predsieňovej zostavy. Spolu s botníkom  a zrkadlom tvoria jeden celok.