Predsieňové zostavy

Usporiadať podľa:

Predsieň AMALIA

Predsieň AMALIA je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava s moderným dizajnom. Predsieňová zostava je vďaka svojim menším rozmerom vhodná do menších chodieb a predsiení. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€199,00

Predsieň GADIS

Predsieň GADIS je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava s moderným dizajnom. Predsieňová zostava je vďaka svojim menším rozmerom vhodná do menších chodieb a predsiení. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení. Jednotlivé komponenty disponujú systémom otvárania PUSH UP.
€199,00

Predsieň MIDL

Predsieň MIDL je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava s moderným dizajnom. Predsieňová zostava je vďaka svojim menším rozmerom vhodná do menších chodieb a predsiení. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€119,00

CLIP predsieň

Moderná predsieňová zostava Clip so zrkadlom dodávaná v 2 farebných prevedeniach.
€199,00

Predsieň NOKO-SINGA 03

Predsieň NOKO-SINGA 03 je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava. Predsieň má jednoduché línie a moderný dizajn. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších chodieb a predsiení. Predsieňová zostava je dostupná v dekore dub sonoma.
€169,00

Predsieň NOKO-SINGA 04

Predsieň NOKO-SINGA 04 je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava. Predsieň má jednoduché línie a moderný dizajn. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších chodieb a predsiení. Predsieňová zostava je dostupná v dekore dub sonoma.
€199,00

OTIS predsieň

Moderná predsieňová zostava OTIS so zrkadlom a posuvnými dvierkami dodávaná v 2 farebných prevedeniach.
€285,00

Predsieňová zostava INEZ PLUS

Moderná predsieňová zostava INEZ plus. Predsieňová zostava je dostupná vo farebnom prevedení jaseň tmavý v kombinácii s jaseňom.
€279,00

Predsieň LADA NEW

Predsieň LADA NEW je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava. Predsieňová zostava je vďaka svojim menším rozmerom vhodná do menších chodieb a predsiení. Predsieňová zostava je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€105,00

Predsieň MAX

Predsieň MAX je kompletná predsieňová zostava. Vyrába sa v 5 farebných prevedeniach. Poskytne Vám dostatok úložného priestoru. Určite využijete vešiakový panel a vďaka zrkadlu budete z domu odchádzať vždy upravená.
€175,00

Predsieň POLARIS

Kvalitná moderná predsieňová zostava v elegantnom modernom štýle doplnená o detaily na dvierkach. Predsieňová zostava pozostáva zo 7 samostatných komponentov a je dostupná v kombinácii bielej matnej a bieleho lesku.

Predsieň TULIA

Moderná predsieňová zostava vhodná do menších predsiení či bytov vo farebnej kombinácii dubu sonoma a bielej matnej.
€121,00