Predsieňové zostavy

Usporiadať podľa:

AMALIA predsieň

Predsieň AMALIA je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava s moderným dizajnom. Predsieňová zostava je vďaka svojim menším rozmerom vhodná do menších chodieb a predsiení. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€157,00

GADIS predsieň

Predsieň GADIS je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava s moderným dizajnom. Predsieňová zostava je vďaka svojim menším rozmerom vhodná do menších chodieb a predsiení. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení. Jednotlivé komponenty disponujú systémom otvárania PUSH UP.
€179,00

MIDL predsieň

Predsieň MIDL je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava s moderným dizajnom. Predsieňová zostava je vďaka svojim menším rozmerom vhodná do menších chodieb a predsiení. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€99,00

CLIP predsieň

Moderná predsieňová zostava Clip so zrkadlom dodávaná v 2 farebných prevedeniach.
€145,00

DERBY predsieň

DERBY je kvalitná predsieňová zostava s moderným dizajnom a zaoblenou hranou. Jej moderný dizajn je doplnený veľmi obľúbeným bielom dekorom s vysokým leskom.
€238,00

JET A predsieň

Moderná predsieňová zostava JET A so zrkadlom dodávaná v 2 farebných prevedeniach.
€219,00

JOLA predsieň

Moderná predsieňová zostava JOLA so zrkadlom. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších chodieb a bytov.
€121,00

MEZO I predsieň

Moderná vešiaková predsieňová zostava Mezo I dodávaná v dekore jaseň sicília.
€209,00

NEL predsieň

Predsieňová zostava NEL vyhotovená v modernom dizajne a farebnom prevedení dub sonoma s veľkým množstvom úložného priestoru. Predsieň je vhodná aj do menších chodieb a bytov.
€193,00

NOKO-SINGA 03 predsieň

Predsieň NOKO-SINGA 03 je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava. Predsieň má jednoduché línie a moderný dizajn. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších chodieb a predsiení. Predsieňová zostava je dostupná v dekore dub sonoma.
€124,00

NOKO-SINGA 04 predsieň

Predsieň NOKO-SINGA 04 je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava. Predsieň má jednoduché línie a moderný dizajn. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších chodieb a predsiení. Predsieňová zostava je dostupná v dekore dub sonoma.
€157,00

OTIS predsieň

Moderná predsieňová zostava OTIS so zrkadlom a posuvnými dvierkami dodávaná v 2 farebných prevedeniach.
€195,00