Predsieňové zostavy

Usporiadať podľa:

AMALIA predsieň

Predsieň AMALIA je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava s moderným dizajnom. Predsieňová zostava je vďaka svojim menším rozmerom vhodná do menších chodieb a predsiení. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€149,00

CLIP predsieň

Moderná predsieňová zostava Clip so zrkadlom dodávaná v 2 farebných prevedeniach.
€139,00

DERBY predsieň

DERBY je kvalitná predsieňová zostava s moderným dizajnom a zaoblenou hranou. Jej moderný dizajn je doplnený veľmi obľúbeným bielom dekorom s vysokým leskom.
€226,00

JET A predsieň

Moderná predsieňová zostava JET A so zrkadlom dodávaná v 2 farebných prevedeniach.
€219,00

JOLA predsieň

Moderná predsieňová zostava JOLA so zrkadlom. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších chodieb a bytov.
€115,00

MEZO I predsieň

Moderná vešiaková predsieňová zostava Mezo I dodávaná v dekore jaseň sicília.
€209,00

NEL predsieň

Predsieňová zostava NEL vyhotovená v modernom dizajne a farebnom prevedení dub sonoma s veľkým množstvom úložného priestoru. Predsieň je vhodná aj do menších chodieb a bytov.
€185,00

NOKO-SINGA 03 predsieň

Predsieň NOKO-SINGA 03 je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava. Predsieň má jednoduché línie a moderný dizajn. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších chodieb a predsiení. Predsieňová zostava je dostupná v dekore dub sonoma.
€118,00

NOKO-SINGA 04 predsieň

Predsieň NOKO-SINGA 04 je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava. Predsieň má jednoduché línie a moderný dizajn. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších chodieb a predsiení. Predsieňová zostava je dostupná v dekore dub sonoma.
€150,00
€149,00

OTIS predsieň

Moderná predsieňová zostava OTIS so zrkadlom a posuvnými dvierkami dodávaná v 2 farebných prevedeniach.
€185,00

Predsieň ALABAMA

Moderná predsieňová zostava vhodná do menších predsiení či bytov. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení. Podušky sú súčasťou zostavy.
€139,00

Predsieň Cuba

Predsieň Cuba patrí medzi menšie a jednoduché predsieňové zostavy, ktoré si aj napriek tomu zachovali svoj moderný štýl. Predsieňová zostava pozostáva z 3 samostatných komponentov a je dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€173,00