Predsieňové zostavy

Usporiadať podľa:

Predsieň GILBERT

Moderná predsieňová zostava s rôznorodým úložným priestorom vhodná do menších predsiení či bytov. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení. Možnosť doobjednať LED osvetlenie.
€145,00

Predsieň INEZplus

Moderná predsieňová zostava INEZ plus. Predsieňová zostava je dostupná vo farebnom prevedení jaseň tmavý v kombinácii s jaseňom.
€205,00

Predsieň LADA NEW

Predsieň LADA NEW je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava. Predsieňová zostava je vďaka svojim menším rozmerom vhodná do menších chodieb a predsiení. Predsieňová zostava je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€92,00
€78,00
-15%

Predsieň NOLAN

Predsieň Nolan patrí medzi menšie a jednoduché predsieňové zostavy, ktoré si zachovali svoj moderný štýl a eleganciu. Predsieňová zostava pozostáva zo 4 komponentov a je dostupná vo farebnom prevedení biela + dub westmister.
€277,00

Predsieň POLARIS

Kvalitná moderná predsieňová zostava v elegantnom modernom štýle doplnená o detaily na dvierkach. Predsieňová zostava pozostáva z 5 samostatných komponentov a je dostupná v kombinácii bielej matnej a bieleho lesku.
€560,00

Predsieň SEDONA

Moderná predsieňová zostava s rôznorodým úložným priestorom vhodná do menších predsiení či bytov. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení. Možnosť doobjednať LED osvetlenie.
€199,00

Predsieň TULIA

Moderná predsieňová zostava vhodná do menších predsiení či bytov vo farebnej kombinácii dubu sonoma a bielej matnej.
€102,00

VIRA-MECKI predsieň

Predsieňová zostava s policovou skriňou z predsieňovej zostavy Vira-Mecki sú perfektnou variantou pre menšie chodby a predsiene. Predsieňová zostava je dostupná v obľúbenom farebnom prevedení dub sonoma v kombinácii s bielou. Predsieňová zostava pozostáva z 3 samostatných komponentov.
€163,00

ZAC predsieň

ZAC je moderná elegantná praktická predsieňová zostava s veľkým množstvom úložného priestoru a zrkadlom vyrábaná v 2 farebných prevedeniach. Zostava sa skladá zo 4 komponentov.
€279,00

Vešiakový panel s botníkom Vira-Mecki

Vešiakový panel so zrkadlom a botníkom z predsieňovej zostavy Vira-Mecki sú perfektnou kombináciou pre menšie chodby a predsiene. Vešiakový panel a botník sú dostupné v obľúbenom farebnom prevedení dub sonoma v kombinácii s bielou.
€89,00

FOX lesk predsieň - Skladom

Predsieň FOX lesk je moderná predsieňová zostava v lesklom prevedení. Predsieňová zostava pozostáva z troch samostatných komponentov.
€299,00
€249,00
-16%

LARA SET predsieň

Predsieň LARA SET je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava s moderným dizajnom. Predsieňová zostava je vďaka svojim menším rozmerom vhodná do menších chodieb a predsiení. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€205,00