Tento produkt je momentálne nedostupný. Informujte sa prostredníctvom chatu nižšie o jeho dostupnosti.

NexWel - kancelársky sektorový nábytok

Vysoko kvalitný, variabilný kancelársky sektorový nábytok NEX WEL s veľkým výberom komponentov v troch farebných prevedeniach.

Vysoko kvalitný, variabilný kancelársky sektorový nábytok NEX WEL s veľkým výberom komponentov v troch farebných prevedeniach.

Tento kvalitný a zároveň cenovo dostupný kancelársky nábytok je určený všetkým záujemcom, ktorí potrebujú zariadiť svoje kancelárske priestory rýchlo a za rozumnú cenu, bez ústupkov na kvalite. Kvalita je zabezpečená tým, že sa vyrába na špičkových CNC strojoch z kvalitnej drevotrieskovej dosky a je ošetrený zväčša plastovou hranou ABS hrúbky 2 mm.

Stoly sektoru NEX WEL

Stoly sú vyrábané z drevotrieskovej dosky ošetrenej plastovou hranou ABS hrúbky 2 mm. Vrchné pracovné dosky stolov sú hrubé 25 mm. Nohy stolov sú hrubé 18 mm. ABS hraná je použitá na vonkajšej aj na vnútornej strane nôh, ktoré sú vybavené výškovo nastaviteľnými prvkami (rektifikáciami), ktoré sú určené na eliminovanie nerovností podlahy.

Skrine sektoru NEX WEL

Skrine sú vyrábané v 3 výškových moduloch: 74, 111 a 185 cm, v 2 šírkach: 80 a 40cm a v 2 hĺbkach: 40 cm (bezdverové prvky) a 42 cm (prvky s dvierkami). Chrbty kancelárskych skríň sú tvorené HDF doskou hrúbky 3 mm, v rovnakom dezéne v akom je zvyšok skrine, čo umožňuje skrine umiestňovať do priestoru a vytvárať nimi deliace steny. Ostatné časti kancelárskych skríň sú vyrábané z drevotrieskových dosák hrúbky 18 mm. Police umiestniteľné v rôznych výškach využívajú systém zaisťujúci proti samovoľnému vysunutiu, ktorý zároveň spevňuje konštrukciu skríň. Kancelárske skrine sú tak veľmi pevné. Dvere sú chránené ABS hranou hrúbky 2 mm. Prekrývajú boky aj vrchné a spodné dno. Okrem drevených dverí sú k dispozícii aj skrine so sklenenými dvierkami. Kancelárske skrine umiestnené na zemi je nutné postaviť na výškovo nastaviteľné nohy (rektifikácie), ktoré je potrebné objednať samostatne.

Kontajnery sektoru NEX WEL

Kontajnery sú vyrábané z drevotrieskovej dosky hrubej 18 mm (boky a čielka zásuviek) a z drevotrieskovej dosky hrubej 25 mm (vrchné dosky). Čielka zásuviek a vrchné dosky kontajnerov sú ošetrené ABS hranou hrúbky 2 mm.

FAREBNÉ PREVEDENIE:

  • ČEREŠŇA
  • CALVADOS
  • BUK

 

Dodacia doba 2-5 týždňov.

Jednotlivé komponenty sa dodávajú v demonte.

Jednotlivé komponenty s ďalšími informáciami nájdete nižšie.