Nočné stolíky

Usporiadať podľa:

LIMA nočný stolík SN-1

1-zásuvkový nočný stolík s praktickou poličkou. Stolík je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€53,00

KORA nočný stolík KSN

2-zásuvkový nočný stolík s otvorenou poličkou v klasickom štýle s možnosťou výberu z 2 farebných prevedení. Stolík je súčasťou sektorového systému KORA.
€85,00

Nočný stolík LEVANTER

Nočný stolík LEVANTER je kvalitný látkou čalúnený nočný stolík. Súčasťou stolíka sú 2 praktické zásuvky. Stolík sa vyrába v sivom farebnom prevedení.
€117,00

INDIANAPOLIS nočný stolík 24

1-zásuvkový nočný stolík INDIANAPOLIS 24 je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Stolík je vhodný na zariadenie obývacích izieb, spální, študentských izieb, kancelárií a jedálni. Je dostupný v troch farebných prevedeniach.
€59,00

RAFAELLO nočný stolík

Nočný stolík je súčasťou zostavy RAFAELLO. Praktický stolík, ktorý sa Vám skvelo hodí do spálne, predsiene, kuchyne alebo aj kúpelne. Stolík je dostupný v bielom prevedení.
€47,00

Nočný stolík Bafra

2-zásuvkový nočný stolík Bafra je súčasťou moderného a kvalitného spálňového kompletu Bafra. Nočný stolík je vyrobený v elegantnej kombinácii borovici nórskej a dubu artisan. Vizuálne ohromujúci a štýlový doplnok Vašej spálne.
€59,00
€52,00
-11%

ARCA nočný stolík AR10

2-zásuvkový nočný stolík AR10 zo sektorového systému Arca. Vhodný do detských alebo študentských izieb. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€59,00

FRIDA nočný stolík SN

2-zásuvkový nočný stolík zo sektorového systému FRIDA. Sektorový nábytok vhodný pre zariadenie obývacích izieb alebo spální. Nočný stolík je vyrábaný v modernej kombinácii shirin walnut + čierna.
€79,00

Nočný stolík Dino TYP05

Obľúbený nočný stolík so zásuvkou a poličkou. Nočný stolík je súčasťou sektoru Dino.
€45,00

Nočný stolík Kubo KB11

Moderný nočný stolík so zásuvkou a otvorenou poličkou. Stolík je súčasťou sektoru KUBO.
€61,00

Nočný stolík Fiona

Nočný stolík Fiona je štýlový nočný stolík. Má praktický úložný priestor v zásuvke a na otvorenej polici. Dostupný v dekore čierny kov antická čerešňa.
€107,00

Nočný stolík Ines

Kvalitný nočný stolík s 2 zásuvkami. Je dostupný v modernej kombinácií farby dub artisan a čiernej matnej.
€49,00

Nočný stolík nájdeme azda v každej spálni či študentskej izbe. A prečo vlastne? Využitie nočných stolíkov je rôzne. Predovšetkým je to úložný priestor. Najčastejšie má nočný stolík zásuvku, alebo dve, a prípadne otvorenú policu. Je na Vás koľko vecí v spálni potrebujete skryť. :-)

Podľa mojich dedukcií je slovo ,,nočný stolík" odvodený od jeho použitia v noci. Teda aby ste ma chápali, nočný stolík Vám má zabezpečiť aby ste mali v noci všetky potrebné veci hneď po ruke, bez vstávania. :-) Na vrchnej doske ľudia majú najčastejšie telefón alebo budík. Ženy prípadne nočný krém. Vhodný je možno aj pohár vody.

Druhý dôvod, prečo si kúpiť nočný stolík do spálne, môže byť dizajn. Nočný stolík môže byť dizajnovým doplnkom vo Vašej spálni. Vyberte si kovový dizajnový nočný stolík. Na vrchnú dosku si uložte fotografiu blízkej osoby alebo vázu s čerstvými kvetmi. Váš prvý pohľad po prebudení bude tak fascinujúci. Deň začnete s úsmevom a z postele vstanete pozitívne naladený.