Nočné stolíky

Usporiadať podľa:

Nočný stolík Lionel LI15

Závesný nočný stolík so zásuvkou zo sektorového systému LIONEL.
€88,00

SELENE nočný stolík 32

Nočný stolík s 2 zásuvkami zo sektorového systému SELENE.
€55,00

BLANCO nočný stolík 18

Nočný stolík so zásuvkou zo sektorového systému BLANCO.
€89,00

Nočný stolík Malta SN grey

Nočný stolík so zásuvkou zo sektorového systému MALTA grey.
€67,00

Nočný stolík COSMO C13

Praktický nočný stolík, ktorý disponuje 2 zásuvkami zo sektorového systému COSMO. Nočný stolík je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€69,00

Nočný stolík LALO

Krásny, luxusne pôsobiaci konferenčný stolík s úložným priestorom v modernom a zároveň jemnom dizajne. Konferenčný stolík je na kovových nožičkách v zlatej farbe. Drevená časť je v bielom alebo čiernom lesku.
€119,00

FIGO nočný stolík 22

Nočný stolík s 1 zásuvkou zo sektorovej izby Figo. Moderný sektorový systém FIGO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Nočný stolík je dostupný v bielom prevedení s koženou úchytkou.
€56,00
€49,00
-12%

Nočný stolík JOKER 11

Nočný stolík so zásuvkou zo sektorovej izby JOKER. Joker je sektorový nábytok vhodný do detskej, ale aj študentskej izby. Moderný dizajn, ktorý bude odrážať Váš štýl. Spája v sebe prvky bezpečnosti a funkčnosti.
€59,00

Nočný stolík ASTON TYP6

Nočný stolík s 1 zásuvkou a otvorenou poličkou zo sektorového systému Aston. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€55,00

Nočný stolík ASTON TYP7

Nočný stolík s 1 zásuvkou a otvorenou poličkou zo sektorového systému Aston. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€55,00

Nočný stolík nájdeme azda v každej spálni či študentskej izbe. A prečo vlastne? Využitie nočných stolíkov je rôzne. Predovšetkým je to úložný priestor. Najčastejšie má nočný stolík zásuvku, alebo dve, a prípadne otvorenú policu. Je na Vás koľko vecí v spálni potrebujete skryť. :-)

Podľa mojich dedukcií je slovo ,,nočný stolík" odvodený od jeho použitia v noci. Teda aby ste ma chápali, nočný stolík Vám má zabezpečiť aby ste mali v noci všetky potrebné veci hneď po ruke, bez vstávania. :-) Na vrchnej doske ľudia majú najčastejšie telefón alebo budík. Ženy prípadne nočný krém. Vhodný je možno aj pohár vody.

Druhý dôvod, prečo si kúpiť nočný stolík do spálne, môže byť dizajn. Nočný stolík môže byť dizajnovým doplnkom vo Vašej spálni. Vyberte si kovový dizajnový nočný stolík. Na vrchnú dosku si uložte fotografiu blízkej osoby alebo vázu s čerstvými kvetmi. Váš prvý pohľad po prebudení bude tak fascinujúci. Deň začnete s úsmevom a z postele vstanete pozitívne naladený.