V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Sektorová kuchynská linka VENTO

Kvalitná sektorová kuchynská linka s moderným dizajnom. Kuchynská linka disponuje systémom tichého uzatvárania a ponúka možnosť výberu zo 4 farebných prevedení pre dvierka skriniek. Kuchynská linka obsahuje veľké množstvo samostatných komponentov, vďaka ktorým si môžete vytvoriť kuchyňu podľa Vašich predstáv a priestorových možností.

Sektorová kuchynská linka VENTO má moderný dizajn ale zaujme aj svojim kvalitným spracovaním a funkciami. Jednotlivé skrinky sú vyrábané v bielom farebnom prevedení s možnosťou výberu farebného prevedenia dvierok a čielok na zásuvky zo 4 dekorov. Skrinky taktiež disponujú systémom tichého uzatvárania dvierok a zásuviek. Vrchné skrinky s výklopnými dvierkami GO a GOV sa otvárajú pomocou plynových piestov. Spodné skrinky sú na nožičkách s možnosťou korekcie výšky. K dispozícii je taktiež soklová doska pre zakrytie nožičiek. Kuchynská linka VENTO pozostáva z veľkého počtu komponentov, ktoré Vám umožňujú vysokú varibialitu v priestore.

Kuchynská linka VENTO je vyrobená z kvalitného lamina, ktoré sa ľahko udržiava, je umývateľné a odolné voči vode i teplu.

V prípade záujmu o zostavenie kuchynskej linky sa na nás neváhajte obrátiť. Viac informácií nájdete nižšie.

Materiál:

  • korpus MDF, hr. 16 mm + dvierka PVC fólia
  • kovové úchytky - chróm - šírka úchytiek je 128 mm
  • zásuvky s koľajničkami METABOX
  • mechanizmus tichého zatvárania dvierok LINKED SYSTEM

Farebné prevedenie:

  • korpus: biely
  • dvierka: podľa výberu - biely lesk, béžový lesk, svetlosivý lesk, dub medový

Dodacia doba je 3-5 týždňov.

Naše odporúčanie: pred vešaním kuchynskej linky na stenu je potrebné zabezpečiť si kovové lišty.

Poradíme Vám s návrhom - 3D vizualizácia ZADARMO

Vyskladáme Vám kuchyňu z našej ponuky sektorových kuchynských liniek tak, aby čo najviac spĺňala Vaše požiadavky. Zavolajte nám alebo nám napíšte akú máte predstavu o tvare kuchynskej linky (L, U, rovná), aký máte priestor či rozpočet, rozmiestnenie skriniek, umiestnení Vami zakúpených spotrebičov (sporák, vstavaná rúra, varná doska, digestor, mikrovlnka, chladnička) prípadne nám zašlite obrázky, ako by ste chceli, aby vyzerala Vaša kuchynská linka. Nechajte nám na seba kontakt pre prípadnú následnú konzultáciu. Zapracujeme Vaše požiadavky a spätne Vám zašleme 3D návrh novej kuchynskej linky do 24 hodín.
Viac informácií nájdete TU. (kliknite na odkaz)

        

Pozrite si našu širokú ponuku kuchynských drezov (kliknite na obrázok)
 

        

Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné
Existujúce recenzie
Kuchyňa
Objednala som už druhý krát a som maximálne spokojná 👏👏aj s kuchyňou aj s komunikáciou
|
Pomohlo vám toto hodnotenie? Áno Nie (0/0)