Skrine

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie skrine. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

DREAM rám na skriňu

Doplnkový rám ku skriniam Dream. Možnosť výberu z 3 veľkostí podľa zvoleného typu skrine. Rám je dostupný v 2 farebných prevedeniach.
€41,00

DREAM skriňa SP-1 180 cm

Priestranná kvalitná 2-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami. Skriňa je dostupná v bielom farebnom prevedení. Ku skrini je možné doobjednať rám.
€270,00

DREAM skriňa SP-2 200 cm

Priestranná kvalitná 2-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami. Skriňa je dostupná v 2 farebných prevedeniach. Ku skrini je možné doobjednať rám.
€287,00

DREAM skriňa SP-3 230 cm

Priestranná kvalitná 2-dverová kombinovaná skriňa s posuvnými dverami. Skriňa je dostupná v bielom farebnom prevedení. Ku skrini je možné doobjednať rám.
€372,00

DREAM SP-2 skriňa so zrkadlom 200 cm

Priestranná kvalitná 2-dverová kombinovaná skriňa so zrkadlom a posuvnými dverami. Skriňa je dostupná v bielom farebnom prevedení. Ku skrini je možné doobjednať rám.
€381,00

ASISTENT vešiaková skriňa AS 006

Skriňa AS 006 je 2-dverová vešiaková skriňa z kancelárskeho sektoru ASISTENT. Skriňa je šatníková a je uzamykateľná. Poskytne Vám dostatok úložného priestoru. Vyrába sa v 4 dekoroch.
€99,00

ASISTENT vešiaková skriňa AS 005

Skriňa AS 005 je 2-dverová vešiaková skriňa zo sektoru ASISTENT. Skriňa je šatníková a uzamykateľná. Vyrába sa v 4 dekoroch.
€125,00

ASISTENT policová skriňa AS 007

Skriňa AS 007 je 2-dverová policová skriňa so zámkom. Je súčasťou kancelárskeho sektoru ASISTENT a vyrába sa v 4 dekoroch.
€107,00

Skriňa je jedným z najdôležitejších kúskov nábytku. Riešenie odkladacieho priestoru si vyberte Vy sami. Presne také aké Vám vyhovuje. Skriňa môže byť vešiaková, policová, alebo kombinovaná

Vešiaková skriňa je zvyčajne užšia a poskytne Vám priestor pre zavesenie Vašich kabátov, nohavíc či košieľ. Policová skriňa Vám zase umožní si uložiť poskladané tričká či svetre. Skvelým kompromisom je kombinovaná skriňa.

V našej ponuke nájdete skrine v rôznych štýloch. Veľkej obľube sa tešia skrine so zrkadlom. Vyberiete si oblečenie zo skrine a po oblečení môžete hneď vidieť ako Vám to pristane. Zrkadlo naviac opticky zväčší spálňu. Skriňa so zrkadlom je teda skvelým pomocníkom v malej spálni.