Taburetky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie taburetky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Taburetka LANA

Taburetka LANA s bielo-čiernou potlačou a kovovými nohami.
€39,00

Taburetka Leila

Set stolíka a taburetky LEILA v tmavosivej farbe.
€39,00

Taburetka Linsy

Šikovná, malá okrúhla taburetka. Jej farebné prevedenie si vyberte vy sami z priložených vzorkovníkov.
€79,00

Taburetka Marime

Taburetka Marime v sivo-čiernom prevedení.
€35,00

Taburetka Megis

Taburetka MEGIS je praktická elegantná taburetka vhodná k sedacím súpravam, ale aj samostatne. Taburetka MEGIS patrí vďaka vysokým kovovým nožičkám a prešívanému sedáku medzi moderné taburetky. Jej farebné prevedenie si vyberte Vy sami.
€189,00

Taburetka obdĺžniková

Taburetka bude praktickým doplnkom Vašej domácnosti. Vďaka širokej škále poťahových látok si môžete vybrať jej farebné prevedenie podľa Vašich predstáv. Taburetka môže byť aj s úložným priestorom. Kvalitná taburetka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€79,00

Taburetka okrúhla

Taburetka okrúhla bude skvelým dizajnovým a praktickým doplnkom Vašej domácnosti. Vďaka širokej škále poťahových látok si môžete farebné prevedenie čalúnenia vybrať podľa Vašich predstáv. Kvalitná taburetka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€52,00

Taburetka P drevená

Jednoduchý praktický stolček z dreva vo viacerých farebných prevedeniach.
€32,00

Taburetka P s čalúnením

Jednoduchá štvorcová taburetka z masívu s mäkkým čalúneným sedákom vo viacerých farebných prevedeniach dreva i poťahovej látky.
€32,00

Taburetka R1 (35x35)

Taburetka R1 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom. Jej farebné prevedenie si vyberte vy sami.
€50,00

Taburetka R2 (35x45)

Taburetka R2 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom. Jej farebné prevedenie si vyberte vy sami.
€52,00

Taburetka R3 (45x45)

Taburetka R3 je praktická taburetka. Má jednoduchý, ale moderný dizajn. Taburetka skvele doplní Vašu sedaciu súpravu. Taburetka je s úložným priestorom. Jej farebné prevedenie si vyberte vy sami.
€57,00