Vankúš Memory Gel

Vankúš Memory Gel je špeciálny vankúš s revolučným materiálom Softgel. Softgel je pružný gél, ktorý sa dokonale prispôsobuje a reaguje na každú zmenu polohy, a zároveň slúži ako spoľahlivá podpora.
€89,00

Vankúš Memory Gel je špeciálny vankúš s revolučným materiálom Softgel. Softgel je revolučný materiál, tvorený mäkkým, ale dostatočne pružným gélom, ktorý sa dokonale prispôsobuje a reaguje na každú zmenu polohy, zároveň slúži ako spoľahlivá podpora. Vďaka svojim unikátnym chemickým a fyzickým vlastnostiam zaručuje dokonalé pohodlie a komfort. Softgel, v porovnaní s inými materiálmi sa vyznačuje vysokou termoreguláciou teploty tela. Vyznačuje sa schopnosťou kontrolovať teplotu, prispôsobí sa teplote ľudského tela, teplota sa ustáli asi o 1,5 °C nižšie, dokáže odvádzať teplo ľudského tela a rovnomerne ho rozložiť. Vďaka zníženiu teploty pokožky sa metabolické procesy spomalia, a tak priaznivo pôsobí na okysličovanie tkaniva. Optimálne podporuje krvný obeh, prináša príjemný pocit, sviežosť a plnohodnotný oddych.
Softgel je absolútne zdravotne nezávadný, neobsahuje prchavé zložky, netvrdne a nestráca svoje ortopedické a elastické vlastnosti.
Súčasťou vankúša je poťah PUROTEX. Je ekologicky navrhnutý poťahový materiál s ochranou proti baktériám a mikroorganizmom. Mikrokapsule obsiahnuté v poťahu účinne neutralizujú vznik a rozmnožovanie baktérií, ktoré spôsobujú alergické reakcie a astmu.

Parametre vankúša:

  • rozmery: 72 x 42 cm
  • výška: 12 cm
  • hustota: 1 000 kg/m3
  • výška Sofgelu: 8 mm

Dodacia doba je 2 týždne.

 
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné