Botníky

Usporiadať podľa:

Botník REA 2R UP

Botník REA 2R UP je dvojradový botník. Je to výklopný botník, ktorý má naviac zásuvku. Má jednoduchý, ale moderný dizajn a čisté línie. Vďaka 9 rôznym dekorom bude botník skvele ladiť v akomkoľvek priestore.
€66,00

Botník REA 3R UP

Botník REA 3R UP je trojradový botník. Je to výklopný botník, ktorý má naviac zásuvku. Má jednoduchý, ale moderný dizajn a čisté línie. Vďaka 9 rôznym dekorom bude botník skvele ladiť v akomkoľvek priestore.
€87,00

Botník REA VESTI 1A + 1B

REA VESTI 1 je moderný botník. Lavička má čalúnený sedák, skvele Vám tak poslúži pri obúvaní. V spodnej časti je polica pre uloženie obuvi. Farebné prevedenie korpusu si môžete vybrať z 9 dekorov. Samostatne si vyberte farebné prevedenie čalúnenia sedáku. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€45,00

DERBY botník

Kvalitný 2-dverový botník s 2 zásuvkami z predsieňovej zostavy DERBY. Botník má moderný dizajn doplnený veľmi obľúbeným dekorom s vysokým leskom.
€165,00

MARIANA botník MX 01

Botník MX 01 je kvalitný 1-dverový botník z predsieňového sektoru Mariana. Botník skvele poslúži na úschovu topánok, a tak bude predieň pôsobiť vždy čistým a uprataným dojmom. Botník je dostupný vo farebnom prevedení dub canyon v kombinácii s bielou.
€59,00

MAXIMUS botník M18

Botník MAXIMUS M18 je dvojdverový botník so zásuvkou zo sektorového systému MAXIMUS. Botník Vám ponúkne veľké množstvo úložného priestoru. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€80,00

REA DENISA UP spodná skrinka TYP-004

Dolná skrinka typ - 004 - TV skrinka obývačkového sektoru REA DENISA UP. Skrinka nájde svoje využitie kdekoľvek a to aj vďaka sedáku, ktoré je možné doobjednať ku skrinke. Možnosť výberu z 9 farebných prevedení. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€108,00

SPACE botník

Nízky 2-dverový botník z predsieňovej zostavy SPACE. Botník je dodávaný v modernom dekore biely vysoký lesk.
€79,00

Botník KAIRA

Kvalitný 1-dverový botník s výklopnými dvierkami a čalúneným sedákom s úložným priestorom. Botník je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€59,00

Botník LAGOS 2

Kvalitný 2-dverový botník s výklopnými dvierkami a objemným úložným priestorom. Botník je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€42,00

Botník LAGOS 3

Kvalitný 3-dverový botník s výklopnými dvierkami a objemným úložným priestorom. Botník je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€52,00

Botník LIMA ST-1

Kvalitný 3-dverový botník s výklopnými dvierkami zo sektorového systému LIMA. Botník je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€60,00

Botník patrí k základným kúskom nábytku v predsieni. Umožní Vám udržiať pri vstupe do bytu či domu poriadok. Tenisky, topánky, čižmy, sandálky, do neho jednoducho uložíte a zatvoríte dvierka. A je poriadok! :-)

Najobľúbejnejšie sú botínky s výklopnými dvierkami. Je už na Vás či potrebujete dvojradový alebo trojradový. Výklopné dvierka šetria priestor pri otváraní. Ďalším typom botníkov sú botníky s otvorenými policami. Najčastejšie sú kovové, a vyrábajú sa v rôznych farebných prevedeniach. Dizajn týchto botníkov je jednoduchý. Kovový botník má čisté línie, a v predsieni bude pôsobiť vzdušne a minimalisticky.

Ak hľadáte čo najpraktickejší botník, tak si vyberte botník so zásuvkou. V hornej časti je zvyčajne výsuvná zásuvka na drobnosti. Môžete si do nej odložiť kľúče od bytu či pivnice, alebo hrebeň. Možno aj nakúpnú tašku či drobné peniaze.

Rovnako si sami vyberiete farebné prevedenie. Výrobcovia ponúkajú širokú škálu dekorov. Botník pri dverách tak bude dokonale ladiť s komodou alebo vešiakovou skriňou. Obľúbené sú botníky biele v lesku, ale aj v prevedení wenge, či čerešňa a dub bardolíno. Alebo môžete mať niekoľko rokov trendy predsieň: botník v prevedení dub sonoma.

Botník ale môže byť aj súčaťou predsieňovej zostavy. V takom prípade botník, vešiakový panel, zrkadlo a komoda, či vešiaková skriňa tvoria jeden celok. Nevýhodou predsieňovej zostavy je že sa nedá rozložiť. Komponenty si nemôžete ľubovoľne rozmiestniť. Nebojte sa, našťastie existujú aj sektorové predsiene či sektorové predsieňové zostavy. Jednotlivé kúsky nábytku si môžete umiestniť tam, kde to Vás najviac vyhovuje. :-) Rovnako výber nábytku je na Vás. Potrebujete dva botníky alebo radšej botník a lavicu? Zariaďte si predsieň podľa seba. Váš vstup do domu či bytu tak bude originálny a praktický.