Botníky

Usporiadať podľa:

Botník LAGOS 2

Kvalitný 2-dverový botník s výklopnými dvierkami a objemným úložným priestorom. Botník je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€40,00

Botník LAGOS 3

Kvalitný 3-dverový botník s výklopnými dvierkami a objemným úložným priestorom. Botník je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€50,00

LIMA botník ST-1

Kvalitný 3-dverový botník s výklopnými dvierkami zo sektorového systému LIMA. Botník je dostupný v dekore dub sonoma.
€60,00

LIMA botník ST-2

Kvalitný 1-dverový botník s výklopnými dvierkami a čalúneným sedákom zo sektorového systému LIMA. Botník je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€52,00

Botník NARVIK ST-1

Praktický 2-radový botník s dreveným sedákom v industriálnom štýle. Botník je dostupný v kombinácii čierneho kovu a dubu sonoma.
€29,00

Botník ST-11

Praktický 2-radový botník s drevenou konštrukciou doplnenou o kovové doplnky a čalúneným sedákom. Botník je dostupný v 2 farebných prevedeniach.
€54,00

Botník ST-3

Praktický 2-radový botník s drevenou konštrukciou doplnenou o kovové doplnky a čalúneným sedákom. Botník je dostupný vo farebnom prevedení wenge + krémová ekokoža.
€61,00

Botník ST-6

Praktický 2-radový botník s kovovou konštrukciou doplnenou o čalúnený sedák. Botník je dostupný v kombinácii chrómu a čiernej ekokože.
€51,00

Botník ST-7

Praktický 2-radový botník s dreveným sedákom. Botník je dostupný v kombinácii dekoru dubu sonoma a chrómových doplnkov.
€56,00

Stohovateľný botník ST-1

Praktický 2-radový botník s možnosťou regulovania šírky. Botník je navyše možné stohovať.
€12,00

Botník patrí k základným kúskom nábytku v predsieni. Umožní Vám udržiať pri vstupe do bytu či domu poriadok. Tenisky, topánky, čižmy, sandálky, do neho jednoducho uložíte a zatvoríte dvierka. A je poriadok! :-)

Najobľúbejnejšie sú botínky s výklopnými dvierkami. Je už na Vás či potrebujete dvojradový alebo trojradový. Výklopné dvierka šetria priestor pri otváraní. Ďalším typom botníkov sú botníky s otvorenými policami. Najčastejšie sú kovové, a vyrábajú sa v rôznych farebných prevedeniach. Dizajn týchto botníkov je jednoduchý. Kovový botník má čisté línie, a v predsieni bude pôsobiť vzdušne a minimalisticky.

Ak hľadáte čo najpraktickejší botník, tak si vyberte botník so zásuvkou. V hornej časti je zvyčajne výsuvná zásuvka na drobnosti. Môžete si do nej odložiť kľúče od bytu či pivnice, alebo hrebeň. Možno aj nakúpnú tašku či drobné peniaze.

Rovnako si sami vyberiete farebné prevedenie. Výrobcovia ponúkajú širokú škálu dekorov. Botník pri dverách tak bude dokonale ladiť s komodou alebo vešiakovou skriňou. Obľúbené sú botníky biele v lesku, ale aj v prevedení wenge, či čerešňa a dub bardolíno. Alebo môžete mať niekoľko rokov trendy predsieň: botník v prevedení dub sonoma.

Botník ale môže byť aj súčaťou predsieňovej zostavy. V takom prípade botník, vešiakový panel, zrkadlo a komoda, či vešiaková skriňa tvoria jeden celok. Nevýhodou predsieňovej zostavy je že sa nedá rozložiť. Komponenty si nemôžete ľubovoľne rozmiestniť. Nebojte sa, našťastie existujú aj sektorové predsiene či sektorové predsieňové zostavy. Jednotlivé kúsky nábytku si môžete umiestniť tam, kde to Vás najviac vyhovuje. :-) Rovnako výber nábytku je na Vás. Potrebujete dva botníky alebo radšej botník a lavicu? Zariaďte si predsieň podľa seba. Váš vstup do domu či bytu tak bude originálny a praktický.