Detská rozkladacia pohovka KUBOŠ

Obľúbená detská rozkladacia pohovka KUBOŠ s úložným priestorom. Vďaka jednoduchému rozkladaciemu systému sa priestor na hranie či kreslenie rýchlo premení na pohovku na oddych a spanie. K dispozícií je široká škála poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu postele. Kvalitná pohovka od SLOVENSKÉHO výrobcu.
*
*
€169,00

Detská 1-lôžková rozkladacia pohovka je veľmi obľúbeným produktom z našej ponuky. Rozkladá sa vytiahnutím sedacej časti, pod ktorou je úložný priestor, a sklopením opierky. Opierka má rovnakú vyplň ako sedacia časť, aby bolo zabezpečené rovnomerné spanie na celej ploche lôžka po rozložení. Zo zadnej strany pohovky je ochranný štít, ktorý ma nielen estetický, ale najmä praktický efekt. Chráni stenu pred ošúchaním a dieťa pred chladom zo steny. Dokonale zapadne do každej detskej izby alebo detského kútika, nakoľko farebné prevedenie si môžete vybrať podľa vlastných predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok na čalúnenie. Pohovka je vhodná na príležitostn spanie. Čelo je čalúnené aj zo zadnej strany.

Možnosť výberu Ľ/P prevedenia. Ilustračné foto v ľavom prevedení.

MOŽNOSŤ VÝBERU MATRACA:

  • MOLITANOVÝ - hrúbka 10 cm, nosnosť do 100 kg

Farebné prevedenie: (kliknite na kategóriu)

Do poznámky prosím uveďte názov poťahovej látky na čalúnenie matraca a čalúnenie korusu.
Látky z 1. a 2. cenovej skupiny môžte kombinovať. Pri kombinácii bude cena za 2.cenovú skupinu látok.

Koordinát - je látka používaná na čalúnenie dreveného rámu (korpusu) výrobku a lemu čela výrobku. V prípade, že si koordinát nevyberiete bude celý výrobok očalunený rovnakou látkou.

Rozmery:

  • šírka / výška / hĺbka (cm): 125/75/85
  • plocha na spanie: 80x190 cm
  • výška sedu: 36 cm

Dodacia doba je 2-4 týždne.

Atypické rozmery sú oceňované individuálne. Prosíme kontaktujte nás, aký rozmer potrebujete a my Vám zašleme cenovú ponuku.

Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné