V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Granitové

Usporiadať podľa:

Granitový drez Cadit 20 + batéria Siros

Kvalitný kuchynský drez z granitu s extra hlbokou vaničkou a odkvapkávacou plochou na čistý riad a príbory. Súčasťou drezu je batéria v rovnakej farbe. Má moderný, funkčný a praktický dizajn. Drez sa osádza zhora na pracovnú dosku. Súčasťou drezu je sifón pop-up. Možnosť výberu zo 4 farebných prevedení.
€386,00

Granitový drez Cortina 140

Kvalitný kuchynský drez z granitu s odkvapkávacou plochou na čistý riad a príbory. Má moderný, funkčný a praktický dizajn. Drez sa osádza zhora na pracovnú dosku. Súčasťou drezu je sifón pop-up. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€153,00

Granitový drez Niagara 10 + batéria Afra

Kvalitný okrúhly kuchynský drez z granitu. Súčasťou drezu je batéria v rovnakej farbe. Má moderný, funkčný a praktický dizajn. Drez sa osádza zhora na pracovnú dosku. Súčasťou drezu je sifón pop-up. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€257,00

Granitový drez Niagara 10 + batéria Reno

Kvalitný okrúhly kuchynský drez z granitu. Súčasťou drezu je chrómová batéria. Má moderný, funkčný a praktický dizajn. Drez sa osádza zhora na pracovnú dosku. Súčasťou drezu je sifón pop-up. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€334,00

Granitový drez Rock 30 + batéria Tonia

Kvalitný kuchynský drez z granitu s polovičnou odkvapkávacou plochou na čistý riad a príbory. Súčasťou drezu je batéria v rovnakej farbe. Má moderný, funkčný a praktický dizajn. Drez sa osádza zhora na pracovnú dosku. Súčasťou drezu je sifón pop-up. Možnosť výberu z 3 farebných prevedení.
€234,00