Konferenčné stolíky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie konferenčné stolíky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Konferenčný stolík FLAVIA

Moderný konferenčný stolík FLAVIA Vás zaujme najmä svojim netrafičným dizajnom. Pôsobí elegantne vďaka kombinácií sklo + laminátové sklo + grafit. Stôl je dostupný vo farebnom prevedení číre sklo + grafit.
€189,00

Konferenčný stolík LATOYA

Konferenčný stolík LATOYA Vás zaujme svojím dizajnom. Súčasťou stolíka sú 4 taburetky. Stolík pôsobí elegantne vďaka kombinácií číreho skla a ekokože.
€204,00

Konferenčný stolík MARIFFA

Konferenčný stolík MARIFFA má moderný dizajn, ktorý je doplnený elegantným farebným prevedením. Stolík je dostupný v 4 farebných prevedeniach.
€17,00

Konferenčný stolík NINA 2

Moderný konferenčný stolík NINA 2 pôsobí elegantne. Súčasťou stolíka sú 2 taburetky.
€160,00

Konferenčný stolík NINA 3

Moderný konferenčný stolík NINA 3 Vás zaujme svojím dizajnom. Pôsobí elegantne vďaka kombinácií sklo + chróm + koženka. Súčasťou stolíka NINA 3 sú 2 taburetky.
€148,00

Konferenčný stolík NINA 4

Konferenčný stolík NINA 4 Vás zaujme svojím dizajnom. Súčasťou stolíka sú 2 taburetky. Stolík pôsobí elegantne vďaka kombinácií sklo, drevo v prevedení dub sonoma, biele a chrómové prvky.
€179,00

Konferenčný stolík NINA 5

Konferenčný stolík NINA 5 Vás zaujme svojím dizajnom. Súčasťou stolíka sú 2 taburetky. Stolík pôsobí elegantne vďaka kombinácií sklo, chrómu a ekokože.
€155,00

Konferenčný stolík Otelo

Konferenčný stolík Otelo je kvalitný konferenčný stolík s moderným a zaujímavým dizajnom. Otelo je dostupný v elegantnom farebnom prevedení orech v kombinácii s béžovou ekokožou. Súčasťou stolíka sú 2 taburetky.
€139,00
€133,00
-4%

Konferenčný BAVARIA

Kvalitný konferenčný stolík BAVARIA s jednoduchým no moderným dizajnom. Stôl je dostupný vo farebnom prevedení dub san remo.
€89,00

Konferenčný stolík Astra

Konferenčný stolík s jemnými oblúkovitými tvarmi a skleneným plátom. Je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€71,00

Konferenčný stolík Astra 2

Celodrevený konferenčný stolík s jemnými oblúkovitými tvarmi a chrómovými doplnkami. Stôl je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€80,00

Konferenčný stolík AUREA 2

Moderný štýlový konferenčný stolík v modernom farebnom prevedení biela + beton.
€189,00