Konferenčné stolíky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie konferenčné stolíky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Konferenčný stolík FLAVIA

Moderný konferenčný stolík FLAVIA Vás zaujme najmä svojim netrafičným dizajnom. Pôsobí elegantne vďaka kombinácií sklo + laminátové sklo + grafit. Stôl je dostupný vo farebnom prevedení číre sklo + grafit.
€191,00

Konferenčný stolík LATOYA

Konferenčný stolík LATOYA Vás zaujme svojím dizajnom. Súčasťou stolíka sú 4 taburetky. Stolík pôsobí elegantne vďaka kombinácií číreho skla a ekokože.
€209,00

Konferenčný stolík NINA 3 H

Moderný konferenčný stolík NINA 3 H Vás zaujme svojím dizajnom. Pôsobí elegantne vďaka kombinácií sklo + chróm + koženka. Súčasťou stolíka NINA 3 H sú 2 taburetky.
€149,00

Konferenčný stolík NINA 4

Konferenčný stolík NINA 4 Vás zaujme svojím dizajnom. Súčasťou stolíka sú 2 taburetky. Stolík pôsobí elegantne vďaka kombinácií sklo, drevo v prevedení dub sonoma, biele a chrómové prvky.
€182,00

Konferenčný stolík NINA 5

Konferenčný stolík NINA 5 Vás zaujme svojím dizajnom. Súčasťou stolíka sú 2 taburetky. Stolík pôsobí elegantne vďaka kombinácií sklo, chrómu a ekokože.
€156,00

Konferenčný stolík NUBIRA

Konferenčný stolík NUBIRA má moderný dizajn, ktorý je doplnený elegantným farebným prevedením. Stolík je dostupný vo farebnom prevedení čierna + orech.
€82,00

Konferenčný stolík Otelo

Konferenčný stolík Otelo je kvalitný konferenčný stolík s moderným a zaujímavým dizajnom. Otelo je dostupný v elegantnom farebnom prevedení orech v kombinácii s béžovou ekokožou. Súčasťou stolíka sú 2 taburetky.
€139,00
€133,00
-4%

Príručný / konferenčný stolík MARIFFA

Stolík MARIFFA má moderný dizajn, ktorý je doplnený elegantným farebným prevedením. Stolík je dostupný v 4 farebných prevedeniach.
€19,00

Príručný stolík NUBIRA-S

Príručný stolík NUBIRA-S má moderný dizajn, ktorý je doplnený elegantným farebným prevedením. Stolík je dostupný vo farebnom prevedení čierna + orech.
€60,00

Konferenčný stolík ARUBA

Kvalitný dizajnovo zaujímavý a moderný konferenčný stolík ARUBA v prevedení čierny kov + dub zlatý.
€100,00

Konferenčný stolík Astra

Konferenčný stolík s jemnými oblúkovitými tvarmi a skleneným plátom. Je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€74,00

Konferenčný stolík Astra 2

Celodrevený konferenčný stolík s jemnými oblúkovitými tvarmi a chrómovými doplnkami. Stôl je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€84,00