Na každodenné spanie

Usporiadať podľa:

Pohovka DeLuxe

DeLuxe je kvalitná rozkladacia pohovka s elegantným moderným dizajnom. Pohovka je vhodná na každodenné spanie. Poteší Vás a možnosť vybrať si farebné prevedenie zo širokej škály poťahových látok, ekokoží a vzorovaných látok na vankúše.
€669,00

Pohovka Fino

Fino je kvalitná rozkladacia pohovka s moderným dizajnom. Pohovka je vhodná na každodenné spanie. Poteší Vás a možnosť vybrať si farebné prevedenie zo širokej škály poťahových látok, ekokoží a vzorovaných látok na vankúše.
€399,00

Pohovka Gino

Pohovka Gino je kvalitná rozkladacia pohovka s úložným priestorom vhodná na každodenné spanie. Pohovka má moderný dizajn. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších priestorov. Možnosť výberu pohovky z 5 farebných prevedení.
€385,00

Pohovka Lana

Lana je kvalitná rozkladacia pohovka s jednoduchým moderným dizajnom. Pohovka poteší nielen praktickým úložným priestorom, ale aj svojou funkciou na každodenné spanie. Pohovka ponúka možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení.
€329,00

Pohovka Luiza

Pohovka Luiza je kvalitná rozkladacia pohovka s úložným priestorom vhodná na každodenné spanie. Pohovka má moderný dizajn. Vďaka svojim rozmerom je vhodná aj do menších priestorov. Možnosť výberu pohovky z 5 farebných prevedení.
€397,00

Pohovka Rico

Rico je kvalitná rozkladacia pohovka s drevenými detailami so zaujímavým dizajnom a podrúčkami. Pohovka poteší nielen praktickým úložným priestorom, ale aj svojou funkciou na každodenné spanie. Pohovka ponúka možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení.
€440,00

Pohovka Sydney

Sydney je kvalitná pohovka s moderným dizajnom. Pohovka je praktická vďaka možnosti rozloženia a je vhodná na každodenné spanie. Poteší Vás praktický úložný priestor a možnosť vybrať si farebné prevedenie zo širokej škály poťahových látok, ekokoží a vzorovaných látok na vankúše.
€390,00

Pohovka Trio

Trio je kvalitná rozkladacia pohovka s jednoduchým moderným dizajnom a vankúšovými podrúčkami. Pohovka poteší nielen praktickým úložným priestorom, ale aj svojou funkciou na každodenné spanie. Pohovka ponúka možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení.
€357,00

Pohovka Viva

Viva je kvalitná rozkladacia pohovka s jednoduchým moderným dizajnom. Pohovka poteší nielen praktickým úložným priestorom, ale aj svojou funkciou na každodenné spanie. Pohovka ponúka možnosť výberu zo širokej škály farebných prevedení.
€329,00

Pohovka Ava Lilly

AVA Lilly je moderná kvalitná pohovka. Má praktický úložný priestor a je rozkladacia. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. AVA Lilly je produktom slovenského výrobcu.
€320,00

Pohovka Avanti

Rozkladacia pohovka Avanti v modernom dizajne, so širokým výberom farebného prevedenia.
€449,00
€359,00
-20%

Pohovka Enjoy

Enjoy je kvalitná pohovka s moderným dizajnom a možnosťou rozloženia. Pohovka je vhodná na každodenné spanie. Poteší Vás praktický úložný priestor a možnosť vybrať si farebné prevedenie zo širokej škály poťahových látok, ekokoží a vzorovaných látok na vankúše.
€399,00

Pohovky sú vhodné aj na každodenné spanie. Ich mechanizmus rozkladania a výplň matraca sú prispôsobené na každodenné spanie.