Predsiene

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie predsiene. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Predsieňová zostava Maxi

Predsieňová zostava MAXI v jednoduchom, ale zároveň modernom dizajne je praktickým kúskom do domácnosti. Dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€229,00

Predsieň GREEN

Zostava GREEN je predsieň v jednoduchých líniach, ktorá Vám poskytne veľa odkladacieho priestoru. Predsieň je dostupná v troch farebných prevedeniach.
€178,00

Predsieň LUNA

LUNA je jednoduchá predsieňová zostava, ktorá pozostáva z botníka a vešiakového panela so zrkadlom. Predsieň je dostupná v dvoch farebných prevedeniach.
€110,00

Predsieň MONTI

MONTI je jednoduchá predsieňová zostava, ktorá pozostáva z 2-dverového botníka a vešiakového panela so zrkadlom. Predsieň je dostupná v dvoch farebných prevedeniach.
€105,00

Predsieň NELLY

Predsieňová zostava NELLY je navrhovaná podľa najnovších trendov doplnená lamelami. Predsieň je dostupná v 2 farebných kombináciách.
€306,00

Predsieň PRIMO

Štýlová predsieňová zostava na vysokých drevených nožičkách. Predsieň je v krásnej kombinácií dub riviera s bielou matnou.
€232,00

Predsieň STELLA

Moderná predsieňová zostava s množstvom odkladacieho priestoru na topánky. Predsieň je v krásnej kombinácií dub riviera s bielou matnou.
€248,00

Predsieň

Predsieň je vstupnou bránou do Vášho domu či bytu. Je to prvé miesto, ktoré uvidíte keď prídete domov z práce. Je to však aj prvý kúsok Vášho domova, ktorý uvidí Vaša návšteva. Predsieň v byte či dome tak musí spĺňať niekoľko funkcií. Musí navodzovať pocit domova, musí pôsobiť harmonicky a upratane. Zároveň však musí byť praktická, a musí Vám poskytnúť úložný priestor. Výrobcovia dnes ponúkajú širokú škálu nábytku do predsiene. Vstup do Vášho domu si môžete zariadiť v rovnakom dizajne vďaka predsieňovej zostave. Ak chcete byť originálny, vyskladajte si zariadenie vstupu podľa seba.  

Predsieňový nábytok

Originálna, jedinečná predsieň bude vyjadrovať Vás a Vašu rodinu. Pri jej zariaďovaní si ale musíte nájsť viac času na hľadanie tých správnych kúskov nábytku. Môžete si vybrať vešiakovú skriňu a botník. Alebo komodu so zásuvkami a vešiakový panel. Stavte na jednoduchosť a zaveste zrkadlo na stenu, dolu položte dizajnovú lavicu. Prípadne si ešte dokúpte vešiak či stojan na dáždnik. 

Vešiaková skriňa v predsieni Vám poslúži na odloženie kabátov. Kábaty tak nie sú viditeľné pre Vašu návštevu a predsieň pôsobí upratane. To platí aj pre komodu či botník. Vďaka týmto kúskom budete mať vždy rýchlo upratané, a zároveň všetko po ruke. 

Predsieňové zostavy

Predsieňová zostava Vám uľahčí zariaďovanie vstupu do Vášho bytu. Aj pri zostavách si môžete vybrať takú, ktorá bude najviac vyhovovať práve Vašim požiadavkám. Jednoliatý celok so skriňou, zrkadlom a komodou. Alebo vešiakový panel s botníkom?