V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Systémové zostavy

Usporiadať podľa:

Predsieň HYGA

Štýlová a funkčná sektorová predsieň HYGA. Spĺňa všetky požiadavky na nábytok umiestnený v predsieni. Dostupná v prevedení borovica snežná + antracit.

ANTER - predsieňový sektorový systém

Predsieň ANTER je moderná predsieň. Je to sektorová zostava, ktorá sa skladá z 5 komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť predsieň presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Predsieň sa vyrába vo farebnom prevedení dub sonoma alebo biela.

GUSTAVO - predsieňový sektorový systém

Predsieň GUSTAVO je moderná sektorová predsieň, ktorá sa skladá zo 7 komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť predsieň presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Predsieň sa vyrába vo farebnom prevedení dub wellington alebo biely lesk.

Predsieňová zostava INEZ PLUS

Moderná predsieňová zostava INEZ plus. Predsieňová zostava je dostupná vo farebnom prevedení jaseň tmavý v kombinácii s jaseňom.
€279,00

Predsieň SPACE

Predsieň SPACE je kvalitná predsieňová zostava pozostávajúca z 5 samostatných komponentov. Predsieňová zostava má jednoduchý moderný dizajn doplnený moderným farebným prevedením biely mat v kombinácii s bielym vysokým leskom.
€715,00

PROVANCE - predsieňový sektorový systém

PROVANCE je moderný sektorový predsieňový systém. Pozostáva z 5 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť predsieň presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Vyrába sa v 3 farebných prevedeniach.

Predsieň Galia

Predsieň Galia v provensálskom štýle. K bielej farbe nábytku sú kontrastne ladené čierne kovové úchytky. Štýlová predsieň, ktorá ozvláštni miestnosť, a zároveň poskytne dostatočný úložný priestor.

BERGEN BGD104 predsieň

BERGEN BGD104 je moderná predsieň, ktorá sa rozmerovo hodí do menších priestorov. Ponúka čisté línie a minimalistický štýl.
€209,00

Závesná skrinka EMI 100

Praktická závesná skrinka vhodná ako doplnok k predsieni EMI. Dostupných je viac farebných prevedení.
€100,00

Závesná skrinka EMI 50

Praktická závesná skrinka vhodná ako doplnok k predsieni EMI. Dostupných je viac farebných prevedení.
€65,00