Systémové zostavy

Usporiadať podľa:

Predsieň HYGA

Štýlová a funkčná sektorová predsieň HYGA. Spĺňa všetky požiadavky na nábytok umiestnený v predsieni. Dostupná v prevedení borovica snežná + antracit.

ANTER - predsieňový sektorový systém

Predsieň ANTER je moderná predsieň. Je to sektorová zostava, ktorá sa skladá z 5 komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť predsieň presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Predsieň sa vyrába vo farebnom prevedení dub sonoma alebo biela.

GUSTAVO - predsieňový sektorový systém

Predsieň GUSTAVO je moderná sektorová predsieň, ktorá sa skladá zo 7 komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť predsieň presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Predsieň sa vyrába vo farebnom prevedení dub wellington alebo biely lesk.

Predsieň INEZplus

Moderná predsieňová zostava INEZ plus. Predsieňová zostava je dostupná vo farebnom prevedení jaseň tmavý v kombinácii s jaseňom.
€279,00

Predsieň SPACE

Predsieň SPACE je kvalitná predsieňová zostava pozostávajúca z 5 samostatných komponentov. Predsieňová zostava má jednoduchý moderný dizajn doplnený moderným farebným prevedením biely mat v kombinácii s bielym vysokým leskom.
€715,00

PROVANCE - predsieňový sektorový systém

PROVANCE je moderný sektorový predsieňový systém. Pozostáva z 5 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť predsieň presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Vyrába sa v 3 farebných prevedeniach.

Predsieň Galia

Predsieň Galia v provensálskom štýle. K bielej farbe nábytku sú kontrastne ladené čierne kovové úchytky. Štýlová predsieň, ktorá ozvláštni miestnosť, a zároveň poskytne dostatočný úložný priestor.

BERGEN BGD104 predsieň

BERGEN BGD104 je moderná predsieň, ktorá sa rozmerovo hodí do menších priestorov. Ponúka čisté línie a minimalistický štýl.
€209,00

Závesná skrinka EMI 100

Praktická závesná skrinka vhodná ako doplnok k predsieni EMI. Dostupných je viac farebných prevedení.
€100,00

Závesná skrinka EMI 50

Praktická závesná skrinka vhodná ako doplnok k predsieni EMI. Dostupných je viac farebných prevedení.
€65,00