Systémové zostavy

Usporiadať podľa:

ANTER - predsieňový sektorový systém

Predsieň ANTER je moderná predsieň. Je to sektorová zostava, ktorá sa skladá z 5 komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť predsieň presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Predsieň sa vyrába vo farebnom prevedení dub sonoma alebo biela.

Predsieň INEZplus

Moderná predsieňová zostava INEZ plus. Predsieňová zostava je dostupná vo farebnom prevedení jaseň tmavý v kombinácii s jaseňom.
€279,00

Predsieň SPACE

Predsieň SPACE je kvalitná predsieňová zostava pozostávajúca z 5 samostatných komponentov. Predsieňová zostava má jednoduchý moderný dizajn doplnený moderným farebným prevedením biely mat v kombinácii s bielym vysokým leskom.
€677,00

PROVANCE - predsieňový sektorový systém

PROVANCE je moderný sektorový predsieňový systém. Pozostáva z 5 samostatných komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť predsieň presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Vyrába sa v 3 farebných prevedeniach.

Predsieň Galia

Predsieň Galia v provensálskom štýle. K bielej farbe nábytku sú kontrastne ladené čierne kovové úchytky. Štýlová predsieň, ktorá ozvláštni miestnosť, a zároveň poskytne dostatočný úložný priestor.

BERGEN BGD104 predsieň

BERGEN BGD104 je moderná predsieň, ktorá sa rozmerovo hodí do menších priestorov. Ponúka čisté línie a minimalistický štýl.
€199,00

GALIA skrinka so sedákom GAL P02

Skrinka so sedákom GALIA GAL P02 je súčasťou predsieňovej zostavy GALIA. Skrinka je vyrobená v provensálskom štýle. K bielej farbe nábytku sú kontrastne ladené čierne kovové úchytky. Štýlová skrinka ozvláštni miestnosť.
€115,00