Do obývačky

Usporiadať podľa:

CALDO - sektorový systém

Sektorový systém CALDO je kvalitný moderný sektorový systém z kolekcie TRENDLINE, ktorý zaujme najmä svojim jednoduchým moderným a zároveň luxusným dizajnom. Pozostáva zo 16 samostatných komponentov a je vhodný nielen do jedálne, ale aj do obývacej izby. Sektorový systém CALDO je dostupný vo farebnom prevedení čerešňa primavera. Jednotlivé komponenty ponúkajú možnosť doobjednať LED osvetlenie.

LINO - sektorový systém

LINO - moderný sektorový systém vhodný do obývacích izieb a jedální. Sektor sa skladá zo šiestich samostatných prvkov, ktoré je možné v miestnosti ľubovoľne rozmiestniť.

LIVO - sektorový systém

LIVO je moderný sektorový systém, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Sektorový systém je vhodný do nielen do obývačky. Sektorový systém je dostupný v 2 farebných prevedeniach.

MARKUS - sektorový systém

MARKUS - sektorový obývačkový systém. Markus pozostáva zo 6 samostatných komponentov, ktoré poskytnú Vašej obývačke dostatok úložného priestoru a zároveň prinesú príjemnú atmosféru a moderný dizajn.

MAXIMUS - sektorový systém

MAXIMUS je moderný a praktický sektorový systém s množstvom voliteľných komponentov, vďaka ktorým si môžte zariadiť ktorúkoľvek izbu vo Vašom dome. Sektorový systém pozostáva až z 34 samostatných komponentov.

MONA - sektorový systém

MONA je elegantný štýlový sektorový systém v rustikálnom štýle. Sektor pozostáva zo 6 samostatných častí a je vhodný do obývacej izby a spálne. Sektorový systém je dostupný vo farebnom prevedení dub lefkas / dub sonoma čokoládová.

MONS - sektorový systém

MONS - moderný kvalitný sektorový systém je vhodný na zariadenie Vašej obývačky alebo jedálne. Sektorový systém pozostáva z 10 samostatných komponentov vďaka čomu si môžete nábytok rozložiť ľubovoľne podľa Vašich predstáv. MONS ponúka aj možnosť doobjednať LED osvetlenie s výberom z 2 farieb.

SKY - sektorový systém

SKY - moderný kvalitný sektorový systém vhodný do obývacích izieb a jedální. Sektor pozostáva zo 7 samostatných komponentov, vďaka čomu môžete vyskladať obývačku alebo jedáleň podľa Vašich predstáv. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.

TIENEN - sektorový systém

TIENEN je moderný sektorový systém vhodný na zariadenie obývačky alebo jedálne. Sektorový systém pozostáva z 11 samostatných komponentov, ktoré si môžete rozložiť ľubovoľne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Tienen je dostupný v 2 moderných farebných dekoroch, ktoré perfektne padnú do každého priestoru.

TONY - sektorový systém

TONY - obývačkový sektorový systém so širokou ponukou komponentov nábytku v modernom štýle. Vďaka samostatným komponentom si môžete vyskladať obývačku podľa Vašich predstáv. Nábytok je vyrábaný v modernom farebnom prevedení dreva sangalo v kombinácii s bielym leskom.

CEZAR - sektorový systém

CEZAR - Sektorový systém v modernom dizajne. Vďaka širokej ponuke komponentov nábytku si môžete vyskladať Vašu dokonalú obývačku alebo spálňu. Jednotlivé komponenty nábytku poskytujú dostatok úložného priestoru. Farebné prevedenie Dub Miláno/krém vytvorí pocit luxusu a elegancie.

FILL - sektorový obývačkový systém

FILL-Sektorový obývačkový systém. Jednotlivé komponenty nábytku si môžte rozložiť podľa vlastnej fantázie a potreby. Tento nábytok vám zaručí príjemnú atmosféru a vďaka farebnému prevedeniu, aj moderné prostredie. K dispozícií máte širokú škálu komponentov nábytku v modernom štýle.

Sektorový nábytok do obývačky Vám umožní zariadiť si obývačku v jednotnom dizajne. Výhodou sektorového sytému je veľké množstvo samostatných skriniek. Kombinujte skrinky do obývačky podľa Vašich potrieb. Môžete si kúpiť dve vitríny a komodu. Alebo tri RTV skrinky, ktoré umiestnite vedľa seba a vytvoríte si tak modernú obývačku, ktorá bude pôsobiť vzdušne a ,,nezapratane".

Skrinky zo sektorového systému sú v rovnakom dizajne a farebnom prevedení. V súčasnosti sú obľúbené presklené vitríny a vitríny či komody s LED osvetlením.

Súčasným trendom v interiérovom dizajne je prepojenie obývačky s kuchyňou a jedálňou. Výrobcovia nábytku zobrali do úvahy aj tento fakt. V našej ponuke nájdete teda aj sektorový systém do obývačky, ktorého súčasťou sú komponenty do jedálne. V rovnakom dizajne si teda môžete kúpiť komody, vitríny, konferenčný stolík, RTV skrinku, ale aj jedálenský stôl a stoličky.