Komoda ARES AS3

Komoda ARES AS3 je praktická kombinovaná komoda s rôznorodým úložným priestorom z moderného sektorového systému ARES, ktorý v sebe spája kvalitu, moderný dizajn ale najmä funkčnosť. Komoda disponuje systémom tichého uzatvárania. Komoda je dostupná vo farebnom prevedení dub enderein + biely lesk.
€159,00

Komoda ARES AS3 je kvalitná praktická kombinovaná komoda, ktorá je súčasťou moderného sektorového systému ARES. Komoda pozostáva z 1 zásuvky a z dvoch 1-dverových skriniek. Vďaka tomuto rôznorodému priestoru budete mať dostatok úložného priestoru na úschovu potrebných vecí, ale aj cenností. Jednotlivé kusy nábytku majú jednoduchý dizajn, ktorý je charakteristický najnovšími trendmi a sú navrhnuté tak, aby si zachovali svoju funkčnosť. Komoda taktiež dispouje systémom tichého uzatvárania dvierok. Tieto ich vlastnosti sú podčiarknuté elegantnou bielou v lesku v kombinácii s dubom enderein.

Sektorový systém ARES a jeho samostatné komponenty Vám umožňujú vytvoriť si obývaciu izbu s najnovším a luxusným dizajnom, podľa vlastnej fantázie a priestorových možností. 

Neviete ako zariadiť izbu? Nechajte sa inšpirovať: (TU kliknite na odkaz)

Materiál:

  • MDF laminovaná + ABS hrany

Farebné prevedenie:

  • dub enderein + biely lesk

Rozmery:

  • šírka / hĺbka / výška (cm): 103,5/40/85

Dodacia doba je 3-6 týždňov.

Zapáčil sa Vám sektorový systém? Cena nie je pevná. Napíšte nám Vašu predstavu o cene, možno sa dohodneme. ;)

Nábytok je súčasťou sektorového systému ARES. (kliknite na obrázok)
https://www.nonstop-nabytok.sk/ares-sektorovy-system

Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné