Celodrevené

Usporiadať podľa:

Konferenčný stolík Intersys 21

Konferenčný stolík Intersys 21 je kvalitný konferenčný stolík s praktickou poličkou a mohutnými pevnými nohami. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€53,00

Konferenčný stolík Note 1

Konferenčný stolík NOTE 1 je konferenčný stolík s praktickou poličkou. Stolík NOTE 1 má jednoduchý moderný dizajn. Konferenčný stolík je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€48,00

Konferenčný stolík Note 2

Konferenčný stolík NOTE 2 je konferenčný stolík s praktickou poličkou. Stolík NOTE 2 má jednoduchý moderný dizajn. Konferenčný stolík je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€63,00

Konferenčný stolík Olek VII

Konferenčný stolík Olek VII je praktický konferenčný stolík. Má jednoduchý dizajn a poličku. Konferenčný stolík sa vyrába v 5 moderných dekoroch dreva.
€49,00

Konferenčný stolík Olek XI

Konferenčný stolík Olek XI je praktický konferenčný stolík. Má jednoduchý dizajn a poličku. Konferenčný stolík sa vyrába v 5 moderných dekoroch dreva.
€61,00

Konferenčný stolík Olek XII

Konferenčný stolík Olek XII je praktický konferenčný stolík. Má jednoduchý dizajn a poličku. Konferenčný stolík sa vyrába v 5 moderných dekoroch dreva.
€73,00

Konferenčný stolík REA 3

Konferenčný stolík REA 3 je vyšším konferenčným stolíkom. Vďaka modernému, nadčasovému dizajnu skvele doplní Váš nábytok v dome či byte. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€87,00

Konferenčný stolík REA 3V

Konferenčný stolík REA 3V je vyšším konferenčným stolíkom. Vďaka modernému, nadčasovému dizajnu skvele doplní Váš nábytok v dome či byte. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€99,00

Konferenčný stolík REA 4

Konferenčný stolík REA 4 je moderným, a vďaka svojmu dizajnu, nadčasovým kúskom nábytku. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€72,00

Konferenčný stolík REA 5

Konferenčný stolík REA 5 je moderný stolík, ktorý sa vyrába v 9 zaujímavých dekoroch. Vďaka nadčasovému dizajnu skvele doplní nábytok vo Vašom byte či dome. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€87,00

Konferenčný stolík REA 6

Konferenčný stolík REA 6 je praktický konferenčný stolík s úložným priestorom. Vďaka modernému, nadčasovému dizajnu skvele doplní Váš nábytok v dome či byte. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€209,00

Konferenčný stolík REA 6 - SKLADOM

Konferenčný stolík REA 6 je praktický konferenčný stolík s úložným priestorom. Vďaka modernému, nadčasovému dizajnu skvele doplní Váš nábytok v dome či byte. Stolík je skladom vo farbe DUB BARDOLINO.
€209,00
€179,00
-14%