Celodrevené

Usporiadať podľa:

Konferenčný stolík Berg 16

Jednoduchý konferenčný stolík zo sektorového systému Berg. Stolík je pevný.
€69,00

Konferenčný stolík AHG-620 WT

Stolík AHG-620 je moderný konferenčný stolík. Vyrába sa v prevedení bielom. Stôl ma praktické poličky. Stolík je na kolieskach.
€199,00

Konferenčný stolík SWEDEN 3

Štýlový konferenčný stolík inšpirovaný škandinávskym štýlom. Konferenčný stolík je na nožičkách a môžete si vybrať z 2 farebných prevedení.
€155,00

Konferenčný stolík AHG-402 WT

Konferenčný stolík AHG-402 WT je moderný konferenčný stolík. Má praktickú policu z číreho skla. Zaujme Vás dizajnom.
€204,00

Konferenčný stolík AHG-611 WT

Konferenčný stolík AHG-611 WT je moderný konferenčný stolík. Má praktickú policu z číreho skla. Zaujme Vás dizajnom. Konferenčný stolík je na kolieskach. Stolík je dostupný v bielom vysokom lesku.
€189,00

KORA konferenčný stolík KL2

Konferenčný stolík v klasickom štýle s možnosťou výberu z 2 farebných prevedení. Stolík je súčasťou sektorového systému KORA.
€94,00

KORA konferenčný stolík KL

Konfenrenčný stolík v klasickom štýle s možnosťou výberu z 2 farebných prevedení. Stolík je súčasťou sektorového systému KORA.
€79,00

Príručný stolík Woody

Príručný stolík Woody je krásny stolík, hodiaci sa do moderného interiéru, alebo interiéru zariadenom v boho štýle.
€229,00

INDIANAPOLIS konferenčný stolík 13

Konferenčný stolík INDIANAPOLIS 13 je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Stolík je vhodný na zariadenie obývacích izieb, spální, študentských izieb, kancelárií a jedálni. Je dostupný v troch farebných prevedeniach.
€115,00

Konferenčný stolík LIBRA

Konferenčný stolík LIBRA je moderný stolík so zaujímavými nohami. LIBRA je skvelým doplnkom každého interiéru.
€82,00

Konferenčný stolík PANTERA

Konferenčný stolík PANTERA je vhodný do moderne, ale aj klasicky zariadených obývačiek a hál. Disponuje šuflíkom, ktorý výborne poslúži na odloženie drobností. Dostupný v dvoch farebných prevedeniach.
€107,00

BOSTON konferenčný stolík ST

Konferenčný stolík zo sektorového systému BOSTON, vhodného na zariadenie obývačiek a jedální. Moderný klasický nábytok, ktorý kombinuje nadčasovú eleganciu a kvalitu. Dodávané v kombinácii borovica nordická a dub lefkas.
€69,00