Celodrevené

Usporiadať podľa:

Konferenčný stolík Oslo O11

Konferenčný stolík OSLO O11 je praktický moderný konferenčný stolík s odkladacím priestorom. Konferenčný stolík je súčasťou sektorového systému Oslo.
€85,00

Konferenčný stolík SEVILLA

Moderný konferenčný stolík SEVILLA zaujme svojim nadčasovým dizajnom a praktickým využitím. Dostupný v trendy farebnej kombinácii.
€435,00

MONTANA konferenčný stolík ST

Konferenčný stolík MONTANA ST je súčasťou sektorového nábytku MONTANA. Stolík je dostupný v troch farebných prevedeniach.
€79,00

MONTANA nočný stolík SN

Nočný stolík MONTANA SN so zásuvkou je súčasťou sektorového nábytku MONTANA. Stolík je dostupný v troch farebných prevedeniach.
€68,00

Konferenčný stolík TRISTA

Otočný konferenčný stolík TRISTA s jednoduchým a čistým dizajnom. Dostupný v bielom prevedení.
€292,00

Konferenčný stolík DENVER

Moderný konferenčný stolík DENVER dostupný v 4 farebných prevedeniach.
€65,00

Konferenčný stolík BOSTON

Supermoderný konferenčný stolík BOSTON. Dodajte obývačke alebo pracovni nádych modernej krásy. Stolík je dostupný v 4 farebných prevedeniach.
€95,00

Konferenčný stolík YOLK 120

Jednoduchý konferenčný stolík zo sektorového systému YOLK. Dostupný je vo farbe biely mat, vďaka čomu ho môžete ľubovoľne kombinovať s akýmkoľvek nábytkom.
€85,00

Konferenčný stolík G-TE LA01

Moderný rozkladací konferenčný stolík G-TE LA01 je súčasťou sektorového nábytku G-TE. Vyrobený v prevedení dub.
€142,00

Konferenčný stolík ADAGIO 10

Konferenčný stolík ADAGIO 10 so zásuvkou je súčasťou sektorového nábytku ADAGIO. Elegantný stolík s čistým a jednoduchým dizajnom. Dostupný v prevedení dub castello a bieleho lesku.
€172,00

Konferenčný stolík ARCO

Malý kompaktný konferenčný stolík ARCO Vám poskytuje dostatok úložného priestoru. Ponúkame 2 dekoroch. Vitrína patrí do sektorového systému ARCO.
€79,00

Konferenčný stolík LINK

Konferenčný stolík LINK je inšpirovaný silou a krásou prírody, ktorá Vám dotiahne Vašu izbu k dokonalosti. Je súčasťou sektorového systému LINK.
€125,00