Kuchynská linka PROWANSJA

Sektorová kuchynská linka Prowansja. Dokonalá voľba pre milovníkov provensálskeho štýlu. Nadčasová elegancia v jemných farbách. Kuchynská linka disponuje širokou ponukou komponentov.

Maximálne praktická a výnimočne štýlová sektorová kuchynská linka Prowensja, ktorá krásne vynikne na chatách a vidieckych domčekoch. Prowansja je nadčasová a elegantná kuchynská linka v kombinácii bielej farby a borovice andersen. Kuchynskú linku si môžete vyskladať podľa Vašich predstáv a priestorových možností. 

Jednotlivé kuchynské skrinky s popisom a cenami nájdete nižšie. Skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky.

Kuchynská linka je na nastaviteľných nožičkách, výška 10-12,5 cm

Materiál:

  • korpus DTD laminovaná + kovové úchytky
Farebné prevedenie:
  • biela + borovica andersen

Naše odporúčanie: pred vešaním kuchynskej linky na stenu je potrebné zabezpečiť si kovové lišty.

Dodacia doba 4-6 týždňov.
 

Je Vaša kuchyňa veľká? Potrebujete rohovú skrinku?

Chamonix je sektorová kuchynská linka. Znamená to, že si ju môžete vyskladať tak ako Vám to vyhovuje. Jednotlivé skrinky si môžete doobjednať, prípadne si môžete vyskladať kuchynskú linku presne podľa Vašich priestorových možností. Jednotlivé sektorové skrinky s popisom nájdete nižšie. Na výber máte až 17 horných a dolných skriniek. Ak plánujete vstavanú umývačku riadu, tak nezabudnite na dvierka, ktoré tiež nájdete nižšie. Spodné skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky a bez drezu

Poradíme Vám s návrhom - 3D vizualizácia ZADARMO

Vyskladáme Vám kuchyňu z našej ponuky sektorových kuchynských liniek tak, aby čo najviac spĺňala Vaše požiadavky. Zavolajte nám alebo nám napíšte akú máte predstavu o tvare kuchynskej linky (L, U, rovná), aký máte priestor či rozpočet, rozmiestnenie skriniek, umiestnení Vami zakúpených spotrebičov (sporák, vstavaná rúra, varná doska, digestor, mikrovlnka, chladnička) prípadne nám zašlite obrázky, ako by ste chceli, aby vyzerala Vaša kuchynská linka. Nechajte nám na seba kontakt pre prípadnú následnú konzultáciu. Zapracujeme Vaše požiadavky a spätne Vám zašleme 3D návrh novej kuchynskej linky do 24 hodín.
Viac informácií.

        

 

Pozrite si našu širokú ponuku kuchynských drezov (kliknite na obrázok)
 

        

Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné