V mesiaci júl doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Tento produkt je momentálne nedostupný. Informujte sa prostredníctvom chatu nižšie o jeho dostupnosti.

Kuchynská linka WENUS 09

Kuchynská linka WENUS 09 je moderná, sektorová kuchynská linka v bielom farebnom prevedení. Kuchynskú linku si môžete objednať ako celok v uvedených rozmeroch, alebo si môžete jednotlivé skrinky objednať samostatne podľa Vašich predstáv a priestorových možností.
€395,00

Kuchynská linka WENUS 09 je štýlová sektorová kuchynská linka. Má zaujímavý moderný dizajn, ktorý je naviac doplnený bielym farebným prevedením. Kuchynskú linku WENUS 09 si môžete objednať ako celok v uvedených rozmeroch alebo si môžete objednať jednotlivé skrinky samostatne. Je to sektorová linka, vďaka čomu si ju môžete vyskladať podľa Vašich predstáv a priestorových možností.

Jednotlivé sektorové skrinky s popisom nájdete nižšie. Skrinky sú dodávané s pracovnou doskou - farba mramor, hrúbka 28 mm.

Skrinka na vstavanú rúru nie je v cene! Kuchynská zostava je dodávaná bez drezu. Možnosť doobjednať nižšie.

Kovové úchytky - 128 mm.

Farebné prevedenie:

  • dvierka MDF biele / korpus biely

Uvedené cena je za kuchynskú zostavu (ako na obrázku):

  • horný rozmer 260 cm
  • dolný rozmer 200 cm

Dodacia doba je 3-6 týždňov.

Poradíme Vám s návrhom - 3D vizualizácia ZADARMO

Vyskladáme Vám kuchyňu z našej ponuky sektorových kuchynských liniek tak, aby čo najviac spĺňala Vaše požiadavky. Zavolajte nám alebo nám napíšte akú máte predstavu o tvare kuchynskej linky (L, U, rovná), aký máte priestor či rozpočet, rozmiestnenie skriniek, umiestnení Vami zakúpených spotrebičov (sporák, vstavaná rúra, varná doska, digestor, mikrovlnka, chladnička) prípadne nám zašlite obrázky, ako by ste chceli, aby vyzerala Vaša kuchynská linka. Nechajte nám na seba kontakt pre prípadnú následnú konzultáciu. Zapracujeme Vaše požiadavky a spätne Vám zašleme 3D návrh novej kuchynskej linky do 24 hodín.
Viac informácií.