Tento produkt je momentálne nedostupný. Informujte sa prostredníctvom chatu nižšie o jeho dostupnosti.

NODO - Detská izba

NODO je variabilný a moderný sektorový systém vhodný do detských izieb. Je špecifický vďaka svojmu kreatívnemu prevedeniu v dobrodružnom námorníckom štýle. Nie je však zaujímavý iba svojím dizajnom, ale aj funkčnosťou. Poskytuje dostatok úložného priestoru formou políc či skriniek.

OSPRAVEDLŇUJEME SA, SEKTOROVÝ SYSTÉM BOL VYRADENÝ Z PONUKY!

NODO je variabilný a moderný sektorový systém pre detské izby. Je špecifický vďaka svojmu kreatívnemu prevedeniu v dobrodružnom námorníckom štýle. Z izby Vášho dieťatka tak vytvoríte hravý kútik.

Nábytok NODO predstavuje kombináciu záruky bezpečnosti, ergonómie a funkčnosti. Sektor obsahuje veľa praktických políčiek a zásuviek, ktoré pomôžu udržať poriadok v izbe. Variabilita sektoru je zabezpečená vďaka jednotlivým komponentom. Môžete si tak vyskladať izbu podľa Vašich priestorových možností. Nábytok NODO poskytuje ideálne podmienky na učenie a hranie a podnecuje fantáziu malých námorníkov. Vyrába sa v sviežej kombinácii Javor divoký /NAVY-námornícka modrá. Namiesto klasických úchytiek je použité námornícke lano, čo Vaše deti určite ocenia. Detskú izbu NODO si obľúbi každý malý dobrodruh a námorník.

Materiál:

  • DTD

Farebné prevedenie:

  • Korpus: Y13 - javor divoký
  • Čelo: NAVY-námornícka modrá

Úchytky:

  • Námornícke lano

Dodacia doba 8-10 týždňov.

Jednotlivé komponenty dodávané v DEMONTE.

Jednotlivé komponenty s ďalšími informáciami nájdete nižšie.