Pohovky

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie pohovky. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka TYP180

Moderne pôsobiaca pohovka v jednoduchom štýle, bez podrúčok. Na výber je množstvo poťahových látok a 3 typy nožičiek.
€309,00

Pohovka TYP181

Krásne prešívaná pohovka bez podrúčok. Na výber je množstvo poťahových látok a 3 typy nožičiek.
€309,00

Pohovka TYP185

Rozkladacia pohovka bez podrúčok, ktorej dominantou je zaujímavo prešívané operadlo. Na výber je množstvo poťahových látok a 3 typy nožičiek.
€309,00

Pohovka Cara

Moderná veľmi pohodlná pohovka CARA na vysokých štýlových čiernych nožičkách. Látku na pohovku si viete zvoliť akúkoľvek zo širokého výberu a tým prispôsobiť prevedenie svojmu interiéru.
€599,00

Sedacia súprava Cara + kreslo Corblack

Moderná veľmi pohodlná pohovka CARA v kombinácií s kreslom CORBLACK na vysokých štýlových čiernych nožičkách. Látku na sedaciu súpravu si viete zvoliť akúkoľvek z veľkého vzorkovníka a tým prispôsobiť prevedenie svojmu interiéru.
€969,00

Pohovka TYP182

Praktická 2-miestna pohovka na vysokých drevených nožičkách. Pohovka má krásne, elegatne prešívané operadlo. Pohovku je možné objednať vo viacerých odtieňoch látky Velluto. Nožičky sú dostupné v 3 farbách.
€219,00

Pohovka TYP183

Praktická 3-miestna pohovka na vysokých drevených nožičkách. Pohovka má krásne, elegatne prešívané operadlo. Pohovku je možné objednať vo viacerých odtieňoch látky Velluto. Nožičky sú dostupné v 3 farbách.
€259,00

Pohovka / posteľ FULGEO

Kvalitná, rozkladacia pohovka alebo posteľ vyrobená v modernom dizajne. FULGEO disponuje úložným priestorom. Dostupné sú štyri farebné kombinácií látky Poco.
€430,00

Pohovka Wenus

Moderná rozkladacia pohovka s úložným priestorom, 2 taburetkami a praktickými opierkami hlavy. Pohovka je dostupná v rôznych poťahových látkach.
€809,00

Pohovka Beti

Elegantná rozkladacia pohovka Beti s podrúčkami. Pohovka disponuje úložným priestorom. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€669,00

Ak si potrebujete vybrať niečo medzi sedačkou a posteľou, pohovka je tým správnym riešením. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby spájal reprezentatívne prvky sedačky s funkčnosťou postele. Poslúži rovnako dobre pre usadenie hostí, ako aj pre každodenné či príležitostné spanie. Pri výbere pohovky je dobré zohľadniť naše požiadavky na výplň matracov, či chceme pružinovú alebo molitanovú výplň, či chceme pohovku s úložným priestorom alebo bez, ale i určenie izby, kde sa pohovka bude nachádzať, pretože rôznosťou dizajnu a vzorov poťahových látok možno pohovku zvoliť do detskej izby, hosťovkých či denných izieb.