Predsiene

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie predsiene. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

LARA SET predsieň

Predsieň LARA SET je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava s moderným dizajnom. Predsieňová zostava je vďaka svojim menším rozmerom vhodná do menších chodieb a predsiení. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€277,00

Predsieň P-006

Predsieňová zostava P-006 je jednoduchá a moderná predsieň. Je praktická pre jej všestranné využitie. Predsieň je dostupná v populárnej kombinácii dub artisan a biely mat.
€222,00

Predsieň P-007

Predsieňová zostava P-007 je moderná predsieň. Zaujímavá dizajnom a praktická pre jej všestranné využitie. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€222,00

Predsieň POLARIS

Kvalitná moderná predsieňová zostava v elegantnom modernom štýle doplnená o detaily na dvierkach. Predsieňová zostava pozostáva zo 7 samostatných komponentov a je dostupná v kombinácii bielej matnej a bieleho lesku.

Predsieň VIRA-MECKI

Predsieňová zostava s policovou skriňou z predsieňovej zostavy Vira-Mecki sú perfektnou variantou pre menšie chodby a predsiene. Predsieňová zostava je dostupná v obľúbenom farebnom prevedení dub sonoma v kombinácii s bielou. Predsieňová zostava pozostáva z 3 samostatných komponentov.
€178,00

SIMA predsieň

Predsieňová zostava Sima je vhodným doplnkom do Vášho bytu alebo domu. Je praktická, s úložným priestorom pre topánky, kabáty, dáždniky a iné potrebné vecičky. Vďaka svojim rozmerom je vhodná do menších priestorov. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€259,00

Predsieň GADIS

Predsieň GADIS je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava s moderným dizajnom. Predsieňová zostava je vďaka svojim menším rozmerom vhodná do menších chodieb a predsiení. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení. Jednotlivé komponenty disponujú systémom otvárania PUSH UP.
€199,00

Predsieň LADA NEW

Predsieň LADA NEW je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava. Predsieňová zostava je vďaka svojim menším rozmerom vhodná do menších chodieb a predsiení. Predsieňová zostava je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€105,00

Predsieň MIDL

Predsieň MIDL je kvalitná jednoduchá predsieňová zostava s moderným dizajnom. Predsieňová zostava je vďaka svojim menším rozmerom vhodná do menších chodieb a predsiení. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€119,00

ANTER - predsieňový sektorový systém

Predsieň ANTER je moderná predsieň. Je to sektorová zostava, ktorá sa skladá z 5 komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť predsieň presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Predsieň sa vyrába vo farebnom prevedení dub sonoma alebo biela.

CLIP predsieň

Moderná predsieňová zostava Clip so zrkadlom dodávaná v 2 farebných prevedeniach.
€199,00

GUSTAVO - predsieňový sektorový systém

Predsieň GUSTAVO je moderná sektorová predsieň, ktorá sa skladá zo 7 komponentov, vďaka čomu si môžete zariadiť predsieň presne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Predsieň sa vyrába vo farebnom prevedení dub wellington alebo biely lesk.

Predsieň

Predsieň je vstupnou bránou do Vášho domu či bytu. Je to prvé miesto, ktoré uvidíte keď prídete domov z práce. Je to však aj prvý kúsok Vášho domova, ktorý uvidí Vaša návšteva. Predsieň v byte či dome tak musí spĺňať niekoľko funkcií. Musí navodzovať pocit domova, musí pôsobiť harmonicky a upratane. Zároveň však musí byť praktická, a musí Vám poskytnúť úložný priestor. Výrobcovia dnes ponúkajú širokú škálu nábytku do predsiene. Vstup do Vášho domu si môžete zariadiť v rovnakom dizajne vďaka predsieňovej zostave. Ak chcete byť originálny, vyskladajte si zariadenie vstupu podľa seba.  

Predsieňový nábytok

Originálna, jedinečná predsieň bude vyjadrovať Vás a Vašu rodinu. Pri jej zariaďovaní si ale musíte nájsť viac času na hľadanie tých správnych kúskov nábytku. Môžete si vybrať vešiakovú skriňu a botník. Alebo komodu so zásuvkami a vešiakový panel. Stavte na jednoduchosť a zaveste zrkadlo na stenu, dolu položte dizajnovú lavicu. Prípadne si ešte dokúpte vešiak či stojan na dáždnik. 

Vešiaková skriňa v predsieni Vám poslúži na odloženie kabátov. Kábaty tak nie sú viditeľné pre Vašu návštevu a predsieň pôsobí upratane. To platí aj pre komodu či botník. Vďaka týmto kúskom budete mať vždy rýchlo upratané, a zároveň všetko po ruke. 

Predsieňové zostavy

Predsieňová zostava Vám uľahčí zariaďovanie vstupu do Vášho bytu. Aj pri zostavách si môžete vybrať takú, ktorá bude najviac vyhovovať práve Vašim požiadavkám. Jednoliatý celok so skriňou, zrkadlom a komodou. Alebo vešiakový panel s botníkom?