Detské kombinované komody

Usporiadať podľa:

ZOOM komoda ZM7

ZOOM komoda ZM7 je moderná komoda zo sektorového systému ZOOM. Komoda má zaujímavý dizajn a dostatok úložného priestoru. Vyrába sa v modernej farebnej kombinácií: Hong Kong/Baklažán.
€129,00

Komoda REA WAVE 5

Komoda REA WAVE 5 je praktická moderná 2-dverová komoda so zásuvkou. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. Ponúka možnosť zakúpenia čielka na zásuvku s výberom až z 15 dekorov vďaka čomu si vytvoríte originálnu komodu. Na zásuvkách je použitý plnovýsuv. Komoda zaujme taktiež bezúchytkovým systémom otvárania a disponuje taktiež kovaním s integrovaným tlmením. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€143,00

Komoda REA WAVE 6

Komoda REA WAVE 6 je praktická moderná 1-dverová komoda so 4 zásuvkami. Vyrába sa v 8 zaujímavých dekoroch. Ponúka možnosť zakúpenia čielka na zásuvku s výberom až z 15 dekorov vďaka čomu si vytvoríte originálnu komodu. Na zásuvkách je použitý plnovýsuv. Komoda zaujme taktiež bezúchytkovým systémom otvárania a disponuje kovaním s integrovaným tlmením. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€211,00

Komoda REA WAVE 7

Komoda REA WAVE 7 je praktická moderná 1-dverová komoda s 5 zásuvkami. Vyrába sa v 9 zaujímavých dekoroch. Ponúka možnosť zakúpenia čielka na zásuvku s výberom až z 15 dekorov vďaka čomu si vytvoríte originálnu komodu. Na zásuvkách je použitý plnovýsuv. Komoda zaujme taktiež bezúchytkovým systémom otvárania a disponuje systémom s integrovaným tlmením. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€253,00

MOBI komoda MO10

2-dverová komoda so 4 zásuvkami a otvorenými poličkami z detskej izby MOBI dodávaná v dvoch kombinovaných farebných prevedeniach.
€145,00

MOBI komoda MO9

1-dverová komoda s 2 zásuvkami a otvorenými poličkami z detskej izby MOBI dodávaná v dvoch kombinovaných farebných prevedeniach.
€115,00

ZONDA komoda Z04

Komoda Z04 je moderná komoda zo sektorového systému ZONDA. Je to 2-dverová komoda so zásuvkou. Úložný priestor za posuvnými dverami je predelený policami. Moderný dizajn komody je podporený trendovou farebnou kombináciou sivá + biely lesk.
€155,00

Komoda N6 - NEMO

Komoda N6 z detského sektoru NEMO vyrábaná v 6 farebných prevedeniach.
€69,00

UNO komoda 07

Kvalitná 1-dverová komoda so 4 zásuvkami z moderného sektorového systému UNO do detskej alebo študentskej izby. Možnosť výberu z 5 farebných prevedení.
€95,00