Detské skrine so zásuvkami

Usporiadať podľa:

TIMI skriňa 10

Skriňa 10 je kvalitná moderná 2-dverová kombinovaná skriňa so zásuvkou zo sektorovej detskej izby TIMI. Skriňa ponúka dostatok úložného priestoru. Je dostupná v modernom farebnom prevedení Northland / Sonoma Trufla.
€167,00

NEMO kombinovaná skriňa N2

Kombinovaná skriňa N2 z detského sektoru NEMO. Skriňa ponúka dostatok úložného priestoru vďaka kombinácií vešiakovej časti, policových častí a dvoch zásuviek. Moderný dizajn skrine zabezpečí, že skriňa nebude iba praktickým, ale aj estetickým doplnkom nábytku v detskej izbe. Vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.
€175,00

MOBI skriňa MO2

2-dverová vešiaková skriňa s 2 zásuvkami z detskej izby MOBI. Skriňa je dodávaná v dvoch kombinovaných farebných prevedeniach.
€199,00

MOBI skriňa MO4

1-dverová policová skriňa s 3 zásuvkami a vrchnou otvorenou policou z detskej izby MOBI. Skriňa je dodávaná v dvoch kombinovaných farebných prevedeniach.
€135,00

NEMO kombinovaná skriňa N1

Kombinovaná skriňa N1 z detského sektoru NEMO. Skriňa ponúka dostatok úložného priestoru vďaka kombinácií vešiakovej časti, policových častí a dvoch zásuviek. Moderný dizajn skrine zabezpečí, že skriňa nebude iba praktickým, ale aj estetickým doplnkom nábytku v detskej izbe. Vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.
€201,00

Skriňa REA TEENY 1

2-dverová kombinovaná skriňas3 zásuvkami so sektorovej detskej izby Rea Teeny. Jej moderný dizajn je podporený až 9 zaujímavými dekormi, v ktorých sa vyrába. Navyše ponúka možnosť doplniť o čielka farebné čielka z 8 dekorov UNI Color. Skriňa je vybavená nerezovými úchytkami, ktoré poslúžia ako vešiačik, plnovýsuvnými zásuvkami a ABS hranami. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€347,00

APETITO rohová skriňa A2

2-dverová rohová kombinovaná skriňa so zásuvkou zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€215,00

APETITO skriňa A1

2-dverová vešiaková skriňa so zásuvkou zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€159,00

APETITO skriňa A19

3-dverová kombinovaná skriňa so zásuvkou zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€239,00

APETITO skriňa A3

2-dverová policová skriňa so zásuvkou zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€175,00

FIGO skriňa 2D4S 06

2-dverová skriňa so 4 zásuvkami zo sektorovej izby Figo. Moderný sektorový systém FIGO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Skriňa je dostupná v bielom prevedení s koženými úchytkami.
€203,00

FIGO skriňa 3D4S 19

3-dverová skriňa so 4 zásuvkami zo sektorovej izby Figo. Moderný sektorový systém FIGO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Skriňa je dostupná v bielom prevedení s koženými úchytkami.
€289,00