BRUNO polica 06

Polica 06 je dizajnovo zaujímavá polička zo sektorového systému BRUNO. Poskytne Vám dostatok priestoru na uloženie kníh či fotografií. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
*
€34,00

Polica 06 je dizajnovo zaujímavá polička. Je súčasťou moderného sektorového systému BRUNO, ktorý je vhodný do detských a študentských izieb. Polica Vám poskytne skvelý odkladací priestor napríklad na uloženie kníh. Pozostáva z 2 samostatných políc. Vyrába sa v kombinácií štýlových farieb: grafit/enigma/žltá.

Materiál:

  • laminovaná DTD

Farebné prevedenie:

  • grafit / enigma / žltá
  • dub lefkas / biela / žltá

Rozmery:

  • šírka / výška / hĺbka (cm): 100/60/22

Dodacia doba je 3-5 týždňov.

Polica je súčasťou moderného sektorového systému BRUNO. (kliknite na obrázok)

sektorový systém bruno

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

BRUNO skriňa 01

Skriňa 01 je 2-dverová skriňa zo sektorového systému BRUNO. Je to vešiaková skriňa s otvorenou policou v spodnej časti. Vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.
€132,00

BRUNO písací stôl 08

Písací stôl 08 je dizajnovo zaujímavý stôl vhodný do detských a študentských izieb. Je súčasťou sektorového systému BRUNO. Vašim deťom poskytne dostatočný priestor na prácu a učenie sa, a zároveň disponuje aj odkladacím priestorom. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€68,00

BRUNO regál 02

Regál 02 je policový regál z moderného sektorového systému BRUNO. Poskytne Vám dostatok odkladacieho priestoru na otvorených policiach, v uzatvorenej časti ako aj v 2 samostatných zásuvkách. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€105,00
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné