BRUNO regál 04

Regál 04 je stredne vysoký policový regál z moderného sektorového systému BRUNO. Poskytne Vám dostatok odkladacieho priestoru na otvorených policiach ako aj v častiach uzatvorených dvierkami. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
*
€69,00

Regál 04 je stredne vysoký policový regál z moderného sektorového systému BRUNO. Zabezpečí Vám dostatok úložného priestoru. Na otvorené police si môžu Vaše deti uložiť napríklad knihy. Určite ale využijete aj priestor uzatvorený dvierkami. Regál sa vyrába v 2 moderných farebných prevedeniach.

Materiál:

  • laminovaná DTD

Farebné prevedenie:

  • biela / grafit / enigma
  • dub lefkas / biela

Rozmery:

  • šírka / výška / hĺbka (cm): 80/135/35

Dodacia doba je 3-5 týždňov.

Regál je súčasťou moderného sektorového systému BRUNO. (kliknite na obrázok)

sektorový systém bruno

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

BRUNO skriňa 01

Skriňa 01 je 2-dverová skriňa zo sektorového systému BRUNO. Je to vešiaková skriňa s otvorenou policou v spodnej časti. Vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.
€132,00

BRUNO komoda 03

Komoda 03 je kombinovaná komoda z moderného sektorového systému BRUNO. Má veľmi zaujímavý dizajn a zabezpečí Vám dostatok odkladacieho priestoru. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€122,00

BRUNO komoda 05

Komoda 05 je kombinovaná komoda z moderného sektorového systému BRUNO. Má zaujímavý dizajn a zabezpečí Vám dostatok odkladacieho priestoru. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€64,00
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné