Detské izby

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie detské izby. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

APETITO počítačový stolík A9

Počítačový stolík so skrinkou a zásuvkou zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Stolík je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€85,00

APETITO posteľ A12

Jednolôžková posteľ s roštom zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Posteľ je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€85,00

APETITO regál A4

1-dverový policový regál s 3 zásuvkami zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Regál je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€165,00

APETITO regál A5

Policový regál s 3 zásuvkami zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Regál je dostupný v 3 farebných prevedeniach.
€115,00

APETITO rohová skriňa A2

2-dverová rohová kombinovaná skriňa so zásuvkou zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€215,00

APETITO RTV skrinka A17

1-dverová RTV skrinka so zásuvkou zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. RTV skrinka je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€69,00

APETITO skriňa A1

2-dverová vešiaková skriňa so zásuvkou zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€159,00

APETITO skriňa A19

3-dverová kombinovaná skriňa so zásuvkou zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€239,00

APETITO skriňa A3

2-dverová policová skriňa so zásuvkou zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Skriňa je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€175,00

APETITO vitrína A15

2-dverová vitrína s 3 zásuvkami zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Vitrína je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€179,00

APETITO vitrína A16

3-dverová vitrína zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Vitrína je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€145,00

APETITO zásuvka pod posteľ A13

Zásuvka pod posteľ zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby.
€65,00

DETSKÝ NÁBYTOK

Detská izba plní v živote Vašich ratolestí nezastupiteľnú úlohu. Prvé roky v ňom dieťa trávi hrou, takže nároky na vybavenie nie sú až také vysoké. Až s nástupom do školy začne postupne využívať všetky zariadenia svojej izby. Nastane doba, kedy Váš potomok začne vo svojej izbe tráviť viac času, plniť v ňom svoje povinnosti a z obľúbenej herne sa razom stane detská pracovňa. Z toho dôvodu by ste nemali výber detského nábytku a ďalších doplnkov ponechať na náhodu.

V našom sortimente nájdete široký výber zo základných kusov detského nábytku, bez ktorého sa žiadna detská izba nezaobíde. Detské otočné stoličky, stoly, detské postele alebo nábytkové steny v ponuke detských izieb sú k dispozícii v rôznych materiálových a dizajnových prevedeniach. Pretože chce každý pre svoje deti len to najlepšie, ponúka NONSTOP-NÁBYTOK veselý a funkčný detský nábytok. S ním budú Vaše deti bezpečne a zdravo rásť.

Stačí si len vybrať, v akom štýle chcete detskú izbu vybaviť. Kategória detské izby je priebežne dopĺňaná o vybrané kúsky nábytku, ktorý poteší. Pre mladšie deti môžete zvoliť farebnejšie kusy nábytku a vybavenia s detskými dekoráciami. Staršie deti a študenti iste ocenia jednoduchšie varianty nábytkových radov. Svoju izbu si nakoniec vyzdobia sami podľa svojho vkusu, ktorému "mi rodičia už nerozumieme" .

DETSKÉ IZBY

Kompletne zariadiť novú detskú či študentskú izbu môže byť náročné z hľadiska architektonického riešenia a investovaného času i peňazí do všetkého vybavenia. NONSTOP-NÁBYTOK sa snaží v týchto situáciách vychádzať svojim zákazníkom v ústrety. Ponúkame celkové riešenia detských izieb prostredníctvom špeciálnych nábytkových programov.

Mimo to si môže klient vybrať len tie kusy detského nábytku, ktorými práve potrebujete doplniť izbu svojho potomka. Nábytkové sady zahŕňajú rôzne typy úložných priestorov, ktoré školáci do posledného miestečka  využijú. Skrine, komody a police môžete kombinovať podľa vlastného vkusu a dispozícií detskej izby. Nábytkový program ďalej ponúka písací alebo počítačový stôl, konferenčný stolík na odkladanie maličkostí a samozrejme aj detskú posteľ.

Posteľ je súčasťou každého ponúkaného nábytkového programu do detskej izby. Ak budete mať ale záujem iba o lôžko, môžete sa pozrieť na samostatne predávané postele. Detské postele sa vyrábajú v obvyklých rozmeroch, takže na nej Vaše dieťa bude môcť spať až do doby, než úplne vyrastie.